TürkNet'e Geçmeli Miyim?

EmirSama00

Onbaşı
PC Puan
40
Arkadaşlar selam ocak ayının başında türk telekom ile olan sözleşmemiz bitiyor. Bir arkadaşım türknet önerdi Altyapın varsa çok iyi falan siteden kontrol ettik bana verebilecekleri hizmet aşağıdaki gibiymiş aylık 85 tl sizce almalı mıyım?

Ekli dosyalar

• IMG_20201220_142909.jpg
    IMG_20201220_142909.jpg
    4.6 MB · Görüntüleme: 263
100 mbps 4 upload alıcam ben şimdi 85 tlye değil mi? çok iyi aslında ama aklımı şey karıştırıyor sorun çıkınca geri dönmeleri uzun sürüyor falan diyorlar

Eğer fiziksel bir müdahale gerekiyorsa 2 gün içerisinde hallediyorlar. Fiber internet bağlatacağın için bence hiç bir sıkıntı çekmezsin. Fiyat konusunda da sürpriz fiyat falan çıkmıyor 85 TL diyorsalar 85 TL geliyor. Kurulum için ilk başta ücret talep edebilirler.

Arkadaşlar selam ocak ayının başında türk telekom ile olan sözleşmemiz bitiyor. Bir arkadaşım türknet önerdi Altyapın varsa çok iyi falan siteden kontrol ettik bana verebilecekleri hizmet aşağıdaki gibiymiş aylık 85 tl sizce almalı mıyım?
Çok iyi fiyat da bende sorgulattım alt yapı 50mps e 85 tl diyor.

Forumda iss firmaları önerisinde genellikle tavsiye ettiğim ve aynı zamanda kullandığım bir iss firması tavsiye ederim.

Arkadaslar buraya tekrar yazıyorum baya bi şikayet falan varmış işte müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor arıza çıkınca halletmeleri çok uzun sürüyor ya da çok geç bağlıyor interneti falan diye gözüm korktu biraz ne yapmalıyım

Arkadaslar buraya tekrar yazıyorum baya bi şikayet falan varmış işte müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor arıza çıkınca halletmeleri çok uzun sürüyor ya da çok geç bağlıyor interneti falan diye gözüm korktu biraz ne yapmalıyım
bazı alternatif firmalar var fakat müşteri temsilcileri eskisi kadar kötü değil Türknet'in öyle kolay kolayda arıza yapmadı bana
binde bir oluyor bence bu durumlar

*aynı zamanda müşteri temsilcilerine ulaşılmıyor diye bir şey yok
anında cevap veriliyor, sadece bazı durumlarda iş konusunda bilgi sahibi olmayanlar olabiliyor.

bir youtube videosunda görmüştüm galiba fiber kabloya falan sahip olman gerekiyormuş türknet sana bunu bedava vermiyormuş türk telekom veriyormuş (eğer türk telekom kullanırsan) birde pahalıymıs falan bu kablo dogru mu bu

Adresini doğru sorguladıysan ve fiber çıktıysa ekstra bir ücret vermene gerek yok. Evinde kadar fiber gelmiş zaten. En güzel bilgiyi müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin. Türk Telekom sana 100 MBPS sınırsız interneti 85 liraya vereceğini düşünmüyorsun demi :)

Düşünmeden geç 85 liraya 8 hız alan var. Bu fiyata eğer gerçekten güzel internet sağlarsalar çok iyi olur gerçekten senin için, baktın kötü iptal ettirirsin sonuçta taahhüt yok.

Geri