Oyun Tavsiyesi Verirmisiniz

Buyrun tavsiye ederim.

mafia alamam malesef sea of da online o oyunu 4kişi keyfi çkar sağol genede

Arkadaşlarınla oynamak için Serious Sam 4 iyi bir seçenek yıllardır severek oynarız. aaaaa aaaaaaaa :)

Knk 22 kez bitirdiğim oyunu önereyim sana resident evil 4 uhd version (bu arada 22 kez derken abartmadım save dosyalarımı atabilirim) oyun o kadar sarıyor ki hikayesi olsun bir anda sana heyecan yaptırması olsun atmosferi olsun hele köy meydanı olsun(köy mrydanı nı oynadıktan sonra ne dediğimi anlıcaksın) mükemmel bir oyun oyun bitti diye üzülürken tak ekstra oyunanış yerleri çıkıyor tam anlatmak istemiyorum oyunu dolu dolu oyna diye ama efso bir oyun o kadar söyleyeyim sana oyunun trailere baktığın zaman garipsiyeceksin ama oynayınca vay ..... diyeceksin emin ol (satın almana gerek heryerde crack i var)

Son düzenleme:
Knk 22 kez bitirdiğim oyunu önereyim sana residen evil 4 uhd version (bu arada 22 kez derken abartmadım save dosyalarımı atabilirim) oyun o kadar sarıyor ki hikayesi olsun bir anda sana heyecan yaptırması olsun atmosferi olsun hele köy meydanı olsun(köy mrydanı nı oynadıktan sonra ne dediğimi anlıcaksın) mükemmel bir oyun oyun bitti diye üzülürken tak ekstra oyunanış yerleri çıkıyor tam anlatmak istemiyorum oyunu dolu dolu oyna diye ama efso bir oyun o kadar söyleyeyim sana oyunun trailere baktığın zaman garipsiyeceksin ama oynayınca vay ..... diyeceksin emin ol (satın almana gerek heryerde crack i var)
Resident evil remek leri bitirdim 4 ü de en kısa sürede denicem sağol

Knk 22 kez bitirdiğim oyunu önereyim sana residen evil 4 uhd version (bu arada 22 kez derken abartmadım save dosyalarımı atabilirim) oyun o kadar sarıyor ki hikayesi olsun bir anda sana heyecan yaptırması olsun atmosferi olsun hele köy meydanı olsun(köy mrydanı nı oynadıktan sonra ne dediğimi anlıcaksın) mükemmel bir oyun oyun bitti diye üzülürken tak ekstra oyunanış yerleri çıkıyor tam anlatmak istemiyorum oyunu dolu dolu oyna diye ama efso bir oyun o kadar söyleyeyim sana oyunun trailere baktığın zaman garipsiyeceksin ama oynayınca vay ..... diyeceksin emin ol (satın almana gerek heryerde crack i var)
Resid Evril Serisini baştan oynamayı düşünüyorum.En baştanmı oynayayım yoksa hangi oyunuyla başlayayım?

Geri