Oyun Tavsiyesi Verirmisiniz

PC Para Hediyeleri İçin Tıklayın

Bargs123

Üye
PC Para
173

Ahmet2727

Üye
PC Para
33
Buyrun tavsiye ederim.

Berkay123

Üye
PC Para
95
mafia alamam malesef sea of da online o oyunu 4kişi keyfi çkar sağol genede

PC Para
19
Knk 22 kez bitirdiğim oyunu önereyim sana resident evil 4 uhd version (bu arada 22 kez derken abartmadım save dosyalarımı atabilirim) oyun o kadar sarıyor ki hikayesi olsun bir anda sana heyecan yaptırması olsun atmosferi olsun hele köy meydanı olsun(köy mrydanı nı oynadıktan sonra ne dediğimi anlıcaksın) mükemmel bir oyun oyun bitti diye üzülürken tak ekstra oyunanış yerleri çıkıyor tam anlatmak istemiyorum oyunu dolu dolu oyna diye ama efso bir oyun o kadar söyleyeyim sana oyunun trailere baktığın zaman garipsiyeceksin ama oynayınca vay ..... diyeceksin emin ol (satın almana gerek heryerde crack i var)

Son düzenleme:

Berkay123

Üye
PC Para
95
Knk 22 kez bitirdiğim oyunu önereyim sana residen evil 4 uhd version (bu arada 22 kez derken abartmadım save dosyalarımı atabilirim) oyun o kadar sarıyor ki hikayesi olsun bir anda sana heyecan yaptırması olsun atmosferi olsun hele köy meydanı olsun(köy mrydanı nı oynadıktan sonra ne dediğimi anlıcaksın) mükemmel bir oyun oyun bitti diye üzülürken tak ekstra oyunanış yerleri çıkıyor tam anlatmak istemiyorum oyunu dolu dolu oyna diye ama efso bir oyun o kadar söyleyeyim sana oyunun trailere baktığın zaman garipsiyeceksin ama oynayınca vay ..... diyeceksin emin ol (satın almana gerek heryerde crack i var)
Resident evil remek leri bitirdim 4 ü de en kısa sürede denicem sağol

Bargs123

Üye
PC Para
173
Knk 22 kez bitirdiğim oyunu önereyim sana residen evil 4 uhd version (bu arada 22 kez derken abartmadım save dosyalarımı atabilirim) oyun o kadar sarıyor ki hikayesi olsun bir anda sana heyecan yaptırması olsun atmosferi olsun hele köy meydanı olsun(köy mrydanı nı oynadıktan sonra ne dediğimi anlıcaksın) mükemmel bir oyun oyun bitti diye üzülürken tak ekstra oyunanış yerleri çıkıyor tam anlatmak istemiyorum oyunu dolu dolu oyna diye ama efso bir oyun o kadar söyleyeyim sana oyunun trailere baktığın zaman garipsiyeceksin ama oynayınca vay ..... diyeceksin emin ol (satın almana gerek heryerde crack i var)
Resid Evril Serisini baştan oynamayı düşünüyorum.En baştanmı oynayayım yoksa hangi oyunuyla başlayayım?