Uygun Fiyatlı Dahili Güç Kaynaklı Kasa Önerileri (5 Mart 2021)

cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
PC Puan
1,354,236

Selam arkadaşlar, uygun fiyatlı dahili güç kaynaklı kasa tavsiyelerim bunlar 👇

Not: Özellikle bu markanın ürünlerini eklemedim, bu şekilde denk geldi.

GamePower Dark Side 550W 80+ Bronze

uygun-fiyatli-icerisinde-dahili-guc-kaynagi-olan-kasa-onerileri-2021-ucuz-fiyat-performans.jpeg

Bu kasayı dahili güç kaynağıyla 4 ay kullandım. Önden görünüşü bana göre çok güzel. Kasanın önündeki logo benim çok hoşuma gitmişti adamların güzel logosu var :) Tek fanlı gelmesi sorun değil GTX 1650 Super veya RX 5500 XT gibi kartları rahatlıkla soğutur sıkıntı çekmezsiniz. En güzel yanı yan paneli cam, plastik değil. Özellikle harddisk takınca o plastik paneller takır takır ediyor bu yüzden bu kasa ucuz rakiplerinden ayrılıyor. Kısacası 629 liranın karşılığını veriyor diyebilirim.

Fiyat: 629 TL

GamePower Horizon Gaming 650W 80+ Bronz

gamepower-horizon-gaming-kasasi-alinir-mi-fiyat-performans-kasa-onerileri.jpg

Bugün yeni bir sistem toplayacak olsam kullanacağım kasa bu olurdu. Ön ve yan tarafı temperli cam. Üstteki üründen farklı olarak aynı güç kaynağının 650W versiyonu var. Bu kasanın en albenisi fanlarını kumandayla kontrol edebilme. Kumandası ile ışıkları yönetebileceğiniz gibi fan hızını da ayarlayabiliyorsunuz. Fiyat fazla gelebilir ama bence değeceğini düşünüyorum.

Fiyat: 889 TL

GamePower Horizon Gaming MESH 650W 80+ Bronz

ucuz-dahili-guc-kaynakli-mesh-oyuncu-kasasi-onerisi-kumandali-2021.jpg

Yukardaki kasanın önü cam değil ızgaralı olan versiyonu. Havalandırma konusunda iyi bir şey istiyorsanız MESH versiyonunu görüntü istiyorsanız üstteki versiyonu alabilirsiniz.

Fiyat: 879 TL

Dark side en ideal seçim fp açısından emeğine sağlık

Geri