RX 560 4 GB mı yoksa GTX 1050 Ti Mı?

CemTurk

Astsubay Çavuş
PC Puan
11
Selamlar ben sistemimi satacağım elimde ikisi de var, sattıktan sonra yeni sistem toplayacağım. Sizce hangisini satmalıyım?

RX 560 ASUS Strix kartı daha yepyeni çok kararsız kaldım. GTX 1050 Ti'dan güçsüz olduğunu biliyorum :(

Selamlar ben sistemimi satacağım elimde ikisi de var, sattıktan sonra yeni sistem toplayacağım. Sizce hangisini satmalıyım?

RX 560 ASUS Strix kartı daha yepyeni çok kararsız kaldım. GTX 1050 Ti'dan güçsüz olduğunu biliyorum :(
Şuan satmanızı önermem.Piyasada ekran kartı yok olanlarda çok pahalı diğer bileşenlerde çok pahalı elinizde 2 tane varmış ama yinede siz bilirsiniz.Ama oyun oynayacaksanız GTX 1050 ti yi satmayın rx 560 dan iyi.

GTX 1050 ti'ı satma kanka kart bulamazsın sonra.

Şuan satmanızı önermem.Piyasada ekran kartı yok olanlarda çok pahalı diğer bileşenlerde çok pahalı elinizde 2 tane varmış ama yinede siz bilirsiniz.Ama oyun oynayacaksanız GTX 1050 ti yi satmayın rx 560 dan iyi.
Bu ara pek oyun oynamıyorum aslında ikisi bile fazla bana.

GTX 1050 ti'ı satma kanka kart bulamazsın sonra.
Haziranda düşecek fiyatlar diyorlar RX 560 ile koydum ilanlara kasamı bu hafta satılmazsa 1050 Ti ile koyacam.

Bence GTX 1050 Ti'ı satma. Ama RX 560'dan da kopamıyorsan da öyle aman aman bir performans farkı yok seçim senin :)

Geri