Oyun önerisi lazım

KaosTR

Onbaşı
PC Puan
14
Merhaba şuan kış indirimleri var biliyoruz ki bende oyun almak istiyorum pc çöp neredeyse onboard ekran kartı var 64 mb 4gb ram ama 32 bit pc birde intel pentium dual core 3.33 ghz işlemci var ssd var birde nerdeyse hiçbirşey kaldırmıyor ztn bu pc için olabilecek oyunların çok pahalı olacağını sanmıyorum o yüzden fiyat fark etmez

Cihazının açtığı oyunları yazsana ona göre bir şey önereyim.

şuan baktım Forza horizon 4 indirimde onu alıcam ben

1640804984275.png

Steam hesabımda 117 oyun var çok azını oynayabiliyorum mmesela portal 1 brawlhalla cs source aoh2 dont starve far cry hitman blood money vs

@cgrers 2. el bir ekran kartı buldum yani çok iyi değil ama fiyatına göre 512 mb vram var bendeki 64 mb vram bir kaç tane daha fazla oyun açar diye düşünüyorum sence foto yükleyemiyorum telden ekran kartı özelliklerini yazıyım direk asus atı radeon hd 3450 512 mb vram fiyatı 60tl bendeki anakarta uyarsa alayım mı sizce
Anakart: p5g41t-m lx

@cgrers 2. el bir ekran kartı buldum yani çok iyi değil ama fiyatına göre 512 mb vram var bendeki 64 mb vram bir kaç tane daha fazla oyun açar diye düşünüyorum sence foto yükleyemiyorum telden ekran kartı özelliklerini yazıyım direk asus atı radeon hd 3450 512 mb vram fiyatı 60tl bendeki anakarta uyarsa alayım mı sizce
Çok düşük performansta bir ekran kartı almanı önermem.

Gpunun gucune gore acacagi oyunlar degisir. Herseyi vram belirlemiyor. Saglam gpulu 512mb kart gta v bile oynatabilir.

Youtubede video bile açmaz o

Geri