⭐ MSI Radeon RX 560 AERO ITX 4G OC Çekilişi Son Gün 30 Nisan 2020 ⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılıyorum.

Umarım ihtiyacı olan birine çıkar, ee benim ihtiyacım yok mu? var bana da çıksa iyi olur.

Son düzenleme:
Katılıyorum
Şu sıralarda pc'de oyun var ama ekran kartsız oynayamıyorum. Çıldırıcam inşallah bana çıkar..

Son düzenleme:
Katılıyorum, bilgisayar toplamak istediğim için ihtiyacım var böyle bir çekiliş yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım.

Instagram adresim: @eyupyx

Merhaba arkadaşlar forumumuzu haraketlendirmek için artık kullanmadığım ekran kartımı hediye etmek istiyorum. Kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır. İlerleyen günlerde çok özel çekilişlerimiz olacak takipte kalın :)

Ekli dosyayı görüntüle 29

Çekiliş Şartları

Konu altına katıldığınızı belirten mesaj atmalısınız
Forumda en az iki konu açmalısınız (Katıldıktan sonra açılan konular geçerlidir)

Kanalıma abone olmayı unutmayın TIKLA

Son Gün 30 Nisan 2020
Kazanan burada belirtilecek çekiliş videosu paylaşılacaktır
Alttaki resimler gönderilecek ürüne aittir
Katılıyorum

Merhaba arkadaşlar forumumuzu haraketlendirmek için artık kullanmadığım ekran kartımı hediye etmek istiyorum. Kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır. İlerleyen günlerde çok özel çekilişlerimiz olacak takipte kalın :)

Ekli dosyayı görüntüle 29

Çekiliş Şartları

Konu altına katıldığınızı belirten mesaj atmalısınız
Forumda en az iki konu açmalısınız (Katıldıktan sonra açılan konular geçerlidir)

Uygun fiyatlı gördüğünüz ürün için konu açabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz ürünü okuyucularımıza tavsiye etmek için konu açabilirsiniz. Lütfen gereksiz konu açmamaya, forumumuzu büyütmeye yardımcı olacak konular açmaya özen gösterelim. Ayrıca forumda güzel Türkçemizi doğru kullanalım ?

Kanalıma abone olmayı unutmayın TIKLA

Son Gün 30 Nisan 2020
Kazanan burada belirtilecek çekiliş videosu paylaşılacaktır
Alttaki resimler gönderilecek ürüne aittir
katiliyorum

Katılıyorum

Cok ihtiyacım var ama umarım benden daha cok ihtiyacı olan birine cıkar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri