Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 11 Yakın Zamanda Tanıtılabilir.

TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
PC Puan
96
Microsoft, 24 Haziran'da yapılması planlanan etkinlikte Windows 11'i tanıtabilir.Yazılım devi Microsoft, 24 Haziran'da Windows işletim sisteminin yeni sürümünü tanıtacak. Sun Valley kod adlı güncellemeninin oldukça kapsamlı değişiklikler içermesi, yeni nesil Windows'un numara değişikliğiyle karşımıza çıkma olasılığını yükseltiyor.

Teaser'daki "11" detayı​

1622975305823.png

Microsoft'un yayınladığı teaser'da pencereden geçen ışık yerde "11" sayısına benzer bir gölge oluşturuyor. Gözlerden kaçmayan bu detay şirketin ince bir ipucu vermiş olabileceği şeklinde yorumlandı. Yaklaşık 20 gün sonra tüm bunlar açıklığa kavuşacak.

Teaser=

KAYNAK=https://www.donanimhaber.com/micros...labilir-windows-10-a-veda-mi-ediyoruz--134217

Windowsum orijinal tamamen acaba 11e geçebilecek miyim ücretsiz olarak, yoksa yeni sürümü satın almak mı gerekiyor. 7den 8e 8den 10 a geçişler nasıl oldu acaba daha önce bileniniz var mı ?

Windowsum orijinal tamamen acaba 11e geçebilecek miyim ücretsiz olarak, yoksa yeni sürümü satın almak mı gerekiyor. 7den 8e 8den 10 a geçişler nasıl oldu acaba daha önce bileniniz var mı ?
İlk zamanlar ücretsiz olur. Umarım arka planda sistem kaynaklarını yemeyen bir şey gelir.

İlk zamanlar ücretsiz olur. Umarım arka planda sistem kaynaklarını yemeyen bir şey gelir.
İlk zamanlar (2015/2016) Windows 10'un yeni kullanılmaya başlanılan zamanlarda, sistemim durmadan açılıp açılıp kapanıyordu yazılımsal bir sorundu 2019'un sonuna kadar Win7 kullanmıştım :D

Windows 11 çıkmayacak diye bilgim var hali hazırda Windows 10 iyi durumdayken 11 getirip riske girmezler.

Windows 11 çıkacağını pek sanmıyorum

@Arlen dediği gibi 10x türevleri şeklinde bir update gelir diye düşünüyorum.

Geri