Lancool APU hazır sistem alınır mı?

Fahrettin88

Acemi Er
PC Puan
1
3299 olan bu sistem çok hoşuma gitti sizce alınır mı yoksa daha iyi alternatif var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yarın maaş yatınca satın alacağım inşallah.

İkinci seçenekte ki kasayla almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Kesinlikle alınır. Dediğin gibi bu cihazı ikinci kasa seçeneğiyle al. Ama şunu bil tek kanal Ram kullanirdan grafik performansı yarı yarıya düşük olur. Yani ikinci modül Ram takman şart tam performans için. Bende buna benzer sistem almıştım, yanına 4 GB Ram almıştım farklı marka sorunsuz kullandım.

Hocam teşekkürler bilgi için. Şimdilik bilgisayar ihtiyacımız karsilasin yeter, eski kasa gitti gidecek kısa devre var sık sık kapanıyor.

Sizce anakarti B450 yapmaya değer mi?

Hocam teşekkürler bilgi için. Şimdilik bilgisayar ihtiyacımız karsilasin yeter, eski kasa gitti gidecek kısa devre var sık sık kapanıyor.

Sizce anakarti B450 yapmaya değer mi?
Bütçen izin veriyorsa yapmanı öneririm. OC desteği, Ryzen 4000 ve Ryzen 5000 işlemci desteği kazanırsın.

Güzel sistem. İlerde Ryzen 5 1600 AF + RX 5500 XT takarsın. 3200G rahatlıkla ikinci elde satılır. 3200G ile de kullanabilirsin.

Lian Li Lancool 215 kasa da çok iyiymiş (y)

Yazık olmuş 200 tl fazla verip R3 4300GE li sistem almak daha mantıklı olurdu ama yinede hayırlı olsun. üstelik 8 gb ramliymiş bu 3400 tl olan 16 gb ramliydi keşke uyarsaydınız arkadaşı.

Geri