İnstagram ağ hatası

TheCAMp

Er
PC Puan
8
Az önce samsung a10 model telefonumu sıfırladım kurulumu bitirdikten sonra instagramı yükledim ama hiçbir hesaba giriş yapmıyor. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu diyor. Uygulamayı silip yükledim tekrar hard reset attım başka wifi denedim, mobil veriyi denedim, vpn bile denedim sonuç aynı. Tarayıcıdan girebiliyorum, başka bir telefonda sıkıntısız giriş yapabiliyorum aynı hesaplara. Çok sinir bozucu yardımcı olursanız çok sevinirim

Tarih, saat doğru mu?

Az önce samsung a10 model telefonumu sıfırladım kurulumu bitirdikten sonra instagramı yükledim ama hiçbir hesaba giriş yapmıyor. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu diyor. Uygulamayı silip yükledim tekrar hard reset attım başka wifi denedim, mobil veriyi denedim, vpn bile denedim sonuç aynı. Tarayıcıdan girebiliyorum, başka bir telefonda sıkıntısız giriş yapabiliyorum aynı hesaplara. Çok sinir bozucu yardımcı olursanız çok sevinirim
instagram genel hatası diye biliyorum paralel space uygulamasını indirip ordan giriş yapmayı dener misin ?

Destek için teşekkürler sorun kendiliğinden
çözüldü bende anlamadım

Instagram'da Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu ibaresi internet bağlantınız ile alakalıdır. Bu hata internet bağlantısının yavaş olduğu yerlerde ya da kurum tarafından güncelleme, ya da erişim sıfırlama anlamına da gelmektedir. Telefonunuzun ekranında bu uyarıyı görmeniz durumunda tekrar erişimi sağlamak için sayfayı tekrar yüklemeniz gerekmektedir.

Geri