incehesap.com Gaming Gecesi Güvenilir Mi?

incehesap.com Gaming Gecesinden Ürün Aldınız Mı?

• Kullanılan toplam oy
    6

cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
PC Puan
1,354,233
Severek alışveriş yaptığım site olan incehesap.com'un Gaming Gecesi kampanyasına inanmayan bir çok kişi olduğunu fark ettim ve bir video yayınlayıp yaşadıklarımı sizlere aktarmak isteyim :)

Bir çok kişi stokların hızlıca bittiği yüzünden yalan olduğunu düşünüyor. Adamlar piyasada 1700 liraya satılan ekran kartını 1200 liradan satışa koydular, Türkiye'de milyonlarca insan var 50 adet stoğun saniyeler içinde tükenmesi normal değilde nedir :)

Ben şahsen güvenmiyorum alınan parçada herhangi bir sıkıntı çıktığında çok uğraştıracaklarını düşünüyorum ve uğraşanlarıda görmüştüm. Şahsen ben parasını verip mağazadan bizzat gidip alma taraftarıyım. Ama alıp sorun yaşamadan kullananda çok var.

Ben şahsen güvenmiyorum alınan parçada herhangi bir sıkıntı çıktığında çok uğraştıracaklarını düşünüyorum ve uğraşanlarıda görmüştüm. Şahsen ben parasını verip mağazadan bizzat gidip alma taraftarıyım. Ama alıp sorun yaşamadan kullananda çok var.
Gaming gecesinde satılan ürünler ile normal ürünlerin farkı yok. incehesap.com'da satılan tüm ürünler en az iki yıl garantili ve bu hizmeti vermek zorundalar aksi halde suç işlemiş olurlar.

Güvenilir bende mouse ve 2x8 ram aldım çok ucuza.

Geri