Harici Hdd Önerileri

Arlen

Yüzbaşı
PC Puan
44
Notebook ile birlikte kullanabileceğim bir hdd arıyorum taşınabilir olması benim için önemli son 300 liram var daha 1 tl bile yükselemem.
Önerilerinizi bekliyorum.
not: Hem hız bakımından hem alan bakımınan en iyi kombinasyonu yapabilirsek sevinirim :)

WD Elements 1 TB alabilirsin kalitelidir ve en çok satan harici disklerden birisidir. Aktarım hızı 100 MB'ı geçiyor. WD zaten kaliteli harddisk üreticisi gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Bu kadar kapasiteye ihtiyacın yoksa 250 GB USB bellekler 300 liraya bulunabiliyor. Aslında benim sana tavsiyem USB bellek alman yönünde. Taşıma zahmetinden kurtulduğun gibi darbelerde de HDD gibi bozulmaz.

indireceğim programlar ve renderlar 250 gb alana sığmaz maalesef .( dediğin ürüne bakıp yarın tekrar yazacağım teşekkürler

ürünü 310 liraya aldım memnun kalabileceğim bir ürün olduğunu düşünüyorum umarım işimi görür bir problem çıkarmaz şimdilik güzel çalışıyor bir sorunu yok çok ağır değil bir yazılımla beraber geliyor ancak açıp bakmadım bile. Kullanılmadığı zaman kendisini uyku moduna alıyor açılırken bir anlık performans problemi oluyor ama bence bu gayet normal bir şey hep açık kalıp güç tüketmesinden iyidir. Şimdilik memnunum bir sorunu yok öneririm

Geri