FarCry 6'yı beğeniyor musunuz?

PC Puan
5
FarCry 2'de şu Malarya hastalığına yakalanan oyuncu beni çileden çıkarıyordu, FarCry 3'deki keyfi alınca FarCry 4'de Himalayalarda takılmak da iyidi. Sonra FarCry 5'de Alaska doğası benzeri bir ortamda sahte peygamberin kurduğu tarikata karşı mücadele etmek de güzeldi. Ama ilk defa gerçek manada hevesle beklediğim FarCry 6'da o keyfi alamaz oldum.Oyun içinde hala buglar oluyor ve bir eksiklik var gibi hissediyorum.Tanıtımında Diktatör Castillo'yu canlandıran Breaking Bad dizisinden bildiğimiz Giancarlo Esposito ve yine aynı dizide bir bölümünde oynayan Meksikalı Danny Trejo olmasına rağmen FarCry3-4 ve 5 'deki o keyfi tam alamıyorum. Biraz PUBG havası estirmeye çalışmışlar.Uçaktan atılan yardım ve cephanelik kutuları vs..

Hayatımda tanıdığım gerçekten ilk Far Cry hayranısınız.

Sorunuza bir cevap verebilmek için bir soru soracağım. Önceki Far Cry oyunlarını şu an oynadığınız zaman hala keyif alabiliyor musunuz?

Ayrıca New Dawn ve Primal hk. düşüncelerin neler?

FarCry 2'de şu Malarya hastalığına yakalanan oyuncu beni çileden çıkarıyordu, FarCry 3'deki keyfi alınca FarCry 4'de Himalayalarda takılmak da iyidi. Sonra FarCry 5'de Alaska doğası benzeri bir ortamda sahte peygamberin kurduğu tarikata karşı mücadele etmek de güzeldi. Ama ilk defa gerçek manada hevesle beklediğim FarCry 6'da o keyfi alamaz oldum.Oyun içinde hala buglar oluyor ve bir eksiklik var gibi hissediyorum.Tanıtımında Diktatör Castillo'yu canlandıran Breaking Bad dizisinden bildiğimiz Giancarlo Esposito ve yine aynı dizide bir bölümünde oynayan Meksikalı Danny Trejo olmasına rağmen FarCry3-4 ve 5 'deki o keyfi tam alamıyorum. Biraz PUBG havası estirmeye çalışmışlar.Uçaktan atılan yardım ve cephanelik kutuları vs..
FarCry ve assassin's creed eski tadı yok aynı oyunları her yıl oynamak tat vermiyor değişiklik bekliyoruz fakat sadece ata binme getirmişler dlc gibi oyunlar yapıyorlar

Ayrıca New Dawn ve Primal hk. düşüncelerin neler?
Ben primal'ı beğenmiştim tarih olarak çok eskiye gittiği için ilgimi çekmişti ne kadar hikaye berbat olsada New Dawn da far cry 5 dlc gibiydi ve yan görevde yapılacak şeyleri ana görev yapmışlar ikisine puan verirsem primal 7/10 5/10

Ben primal'ı beğenmiştim tarih olarak çok eskiye gittiği için ilgimi çekmişti ne kadar hikaye berbat olsada New Dawn da far cry 5 dlc gibiydi ve yan görevde yapılacak şeyleri ana görev yapmışlar ikisine puan verirsem primal 7/10 5/10
Peki hocam FC6'da ne olsaydı severdiniz?

Peki hocam FC6'da ne olsaydı severdiniz?
1- hikaye anlamında yeni şeyler sunması her far cryda bir bölgeyi bir tanede piskopattan kurtarmaya çalışıyoruz
2- artık outpost gibi klişeleşmiş yan görevlerinin yerine daha iyi ve daha eğlenceli yan görevler

1- hikaye anlamında yeni şeyler sunması her far cryda bir bölgeyi bir tanede piskopattan kurtarmaya çalışıyoruz
2- artık outpost gibi klişeleşmiş yan görevlerinin yerine daha iyi ve daha eğlenceli yan görevler
Yani hocam her far cry oyununun eleştiri noktaları bu konular. dost kayaoğlu bile 2014'de bunlardan dolayı dert yanıyor ki 8 sene geçmiş.

sorunuza cevap vereyim: hayır beğenmiyorum. en fazla grafiklerin hatırı için 2 saat oynanılacak oyunlar far cry serileri.

New Dawn'ı oynamadım ama Primal idare ederdi benim için. Genel olarak herkesin beğenisini ilk zamanlar kazanan sonra da seri olarak hep aynı oynanış şeklinden dolayı sıkılmalar oluşturan bir oyun olmuş oluyor. FarCry serilerinde genel olarak en çok keyif aldığım şey Outpost veya düşman kampına sızarken alarmları deaktif yapıp sessizce kampı ele geçirmek. Direkt dalmaktan daha keyifli oluyor benim için.

Far cry 6 bana göre kaç oyundur devam eden mekanikleri kullanarak devam eden serinin başka bir oyunu daha iyi olmasını beklerdim sadece beğendiğim tek kısım supremo o da ilginç diye

Geri