Epic Games Ocak Ayına Kadar Hergün Bedava Oyun Dağıtıyor.

TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
PC Puan
96
Epic Games Ocak Ayına kadar hergün bedava oyun dağıtıyor. Bu konunun altında hergün oyunları paylaşmaya çalışacağım.
Her yıl olduğu gibi 60 TL indirim kuponu mevcut.
16.12.2021(19.00)-17.12.2021(19.00)
Shenmue 3
indir.jpeg

Oyunu almak için tıklayınız.

Ben artık bu bedava oyun furyasını doğru bulmuyorum boş yere oyunların sunucunu arttırmaktan+hilelerin artmasına sebep oluyorlar. + olarak bedava dağıtılan oyunları önceden satın alan insanların haklarıda yeniliyor emek vermiş adam bu sebepten dolayı zevkini çıkara çıkara oyun oynamıyor.

Yine aynı şekilde kimse kusura bakmasın Epic Games böyle yaparak kazandığı oyuncu kitlesi gözümde sıfırdır.

Online oynanabilen oyunlar açısından sana katılıyorum oyunlar oynanamayacak seviyeye geliyor. Ama çevrimdışı oyunları hediye olarak dağıtmak bizim açımızdan çok güzel bir olay her oyuna para veremiyoruz öyle bir devirdeyiz ki oyun fiyatları 300 400 500 TL olmuş yani.

bunun suçu valla oyuncuda değil oyunu üreten firmada değil.
yani lafı anlayana asgari ücret olmuş 4250TL neye yarar :)
hitman abs oynamıştım ama yeni oyunlarını pcden dolayı alamıyordum. epic bedava verdi ve deneyim dedim, geforce now'la birlikte oyunu bitirebildim.

fm20'yi 21 çıkarken verdi (hak geçme gibi bi olay yok fm serisi güncellik isteyen oyunlardır) şu an hala daha fm20 oynuyorum 1000+ saat oldu.

keza aynı şekilde devri biterken nba2k21 verdiler ve sevenleri mutlu olmuştur

ayrıca oyuncu ve üreten firma suçlu olmasa bile malum durumda ceremesini biz çekiyoruz bu tip kampanyalar en çok bize yarıyor. pubg gelecek günlerde bedava olacak, pubg kitlesi zaten öncesinde de çok memnun değildi..

keza aynı şekilde gta5'de online konusunda suyunu çıkarmıştı. hikayeyi 7 yıl sonunda yeni deneyimleyen kişiler olması bakımından güzel bi detay oldu.

Geri