30-50 TL Bandında Kulak İçi Kulaklık Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Berkant

Astsubay Kıdemli Üstçavuş
PC Puan
31
30-50TL Bandında güzel bass vericek kulakiçi kulaklık arıyorum, böyle bir fiyata var mı bilmiyorum ? o yüzden öneri alıyorum.

bu ikisini buldum bu fiyat aralığındaki ürünler hemen hemen aynı olur 1. attigim bütçeni 20 30 lira falan aşıyor ama 2.si tam aradigin ürün olabilir

benim için bass önemli bir faktör kulaklığım bozuldu kulaklıkda yolda yürürken bir yere giderken lazım oluyor 2.sine güvenebilir miyim ?

bass konusunda iddialı gibi duruyor ama şunu söylemem gerek kablo kopma kırılma problemleri çok sık yaşıyorsan (bende yürürken taktiğin için veya koşarken çok yaşadım) kablolu urun bakmamanı tercih ederim. Bütçeni az daha zorlayıp kablosuz ürün alirsan seni çok uzun süre götüreceklerdir

bass konusunda iddialı gibi duruyor ama şunu söylemem gerek kablo kopma kırılma problemleri çok sık yaşıyorsan (bende yürürken taktiğin için veya koşarken çok yaşadım) kablolu urun bakmamanı tercih ederim. Bütçeni az daha zorlayıp kablosuz ürün alirsan seni çok uzun süre götüreceklerdir
kablosuz fiyat perfonmas önerin var mı ?

geçen açtığım konuda QCY T5 önerilmişti bi bakmanı öneririm güzel ürün bizzat kendimde siparişini verdim

şuanki bütçeme göre Xiamio almak durumundayım sanırım :/

Geri