Yükseltme yapmak için güç kaynağı arıyorum

Bütün oyunları yüksek ayarlarda akıcı oynatır sıkıntı çıkartmaz.

DLSS 3.0 teknolojisi ile çok sağlam performans veriyor.

Bütün oyunları yüksek ayarlarda akıcı oynatır sıkıntı çıkartmaz.

DLSS 3.0 teknolojisi ile çok sağlam performans veriyor.
kardeşim sistem gercekten cok hosuma gıttı ama ssd ıle ramı yukseltmem lazım onuda yaparsam monitör alamıyorum hep bı sıkıntı cıkıyor boyle guzel bı sıstem denk geldıgınde

benım ınternetım ıyı degıl 25 hız o yuzden ındırırken baya ugrasıyorum . mesela sımdı 2 3 oyun ındırsem ertesı gün akşamıanca iniyor . oyun silip oyun indirmekten bıktım 1tb olsa hersey guzel olur 240 bana yetmıyor
Sonradan Sata SSD alıp baglarsin o sıkıntı değil. Ben ana diske programlar dışında hiç birşey yüklemem genellikle ikinci diske atarım her şeyi.

Monitörlere bakarım müsait olunca sen kavistli monitör mu istiyorsun?

Sonradan Sata SSD alıp baglarsin o sıkıntı değil. Ben ana diske programlar dışında hiç birşey yüklemem genellikle ikinci diske atarım her şeyi.

Monitörlere bakarım müsait olunca sen kavistli monitör mu istiyorsun?
evet kavisli iyi olur ama en ucuzu bu 180hz. Ssd sonra baglayabılırımde o zaman o parayı buraya harcıyamam

500 GB'da az kapasite değil bir süre idare eder seni aslında. Her zaman birden fazla disk kullanmak mantıklıdır. Önemli şey varsa iki diskinede atıp yedeklersin. Başka sistemlerede bakarım müsait olunca.
teşekkür ederim sanada fazla zahmet verdik sagolsın. ben biraz daha nakit bulursam bu sistemi yanında monitör alayım sende ugraşma zahmet verdik yeterince eyv

Bu arada YouTube kanallarini takibe al güzel kampanyalar olabiliyor. Belki şansına denk gelir sana göre hazır sistem.
sa 2 pc arasında kaldım monitöru benım pc satılınca alacam oyle bır karar aldım 2sındede ssd 1tb yaptım sen olsaydın hangısını tercıh ederdın

sa 2 pc arasında kaldım monitöru benım pc satılınca alacam oyle bır karar aldım 2sındede ssd 1tb yaptım sen olsaydın hangısını tercıh ederdın
Ben bu kadar para harcayacak olsam DDR5 bir sistem alırım. Acelen yok zaten alacağın zaman bütçeni belirtip konu olusturursun o zaman sana uygun cihaz öneririm.

Geri