Youtube Videoları


PC Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

⭐ Konu Aç PC Puan Kazan ⭐

🕹️ Steam Cüzdan Kodu Çekilişi (Son 10 Gün) 🕹️


Katılım
28 Haziran 2020
Mesajlar
29
PC Puan
0
Yaş
19
(Biraz konu dışına kaçabilir kusura bakmayın)
Telefonumda youtube'dan video izlerken videolar rasgele zamanlarda (bazen 2 saniyede bir bazen 2 dakikada bir) kendi kendine duraklıyor. Sorunumun internetle alakalı olduğunu düsünmüyorum çünkü hem Youtube'un kendisinde hem de diğer uygulamalarda bağlantı sorunu yaşamıyorum. Benim sorunumda sanki biri ekrana dokunmuş gibi video duraklıyor.
Şimdiden teşekkürler.
 
Katılım
28 Haziran 2020
Mesajlar
29
PC Puan
0
Yaş
19
Telefon saolsun Youtube'u sabitlediği için tam olarak kaldıramıyor, sadece fabrika sürümüne geri yollayabiliyorum. Bunu zaten denedim ve başarısız oldu. Kontrol ettiğim üzere bir güncelleme de yok. Ayrıca reklam engellemek için ayrı bir uygulama vb. kullanmıyorum, sadece Chrome'da reklamlar seçeneği kapalı. Bu seçeneğe yanlış hatırlamıyosam hiç dokunmadım ama.
 

cgrers

Orgeneral
Yönetici
This Is Patron
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
1,967
PC Puan
1,726,492
Yaş
26
Konum
Çorlu
Donanımsal değil yazılımsal bir sorun gözüküyor. Bende eski telefonumda Instagram'da çözümünü bulamadığım bir sorun yaşamıştım en sonunda telefonu sıfırlamıştım çözülmüştü sende deneyebilirsin :)

Ayrıca bu genel bir sıkıntı da olabilir. Yeni mi başladı bu problem? Son üç gündür reklamlarla ilgili çalışma yapıyorlar.
 
Benzer konular

Üst