Uygun Fiyatlı Webcam Önerisi (Eylül 2020)


cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
2,349
PC Puan
1,354,237
Konum
Çorlu
Malum salgın yüzünden evlere hapsolduğumuz şu günlerde bir ihtiyaç haline gelen webcam'ların fiyatları fırsatçılar yüzünden aldı başını gidiyor. Sizlere bugün en uygun fiyata alabileceğiniz ve görüntü kalitesiyle de sizleri üzmeyecek webcam tanıtacağım.

en-ucuz-uygun-fiyatli-webcam-tavsiyesi-2020.jpg

Öncelikle şunu sizlere aktarayım bu webcam yayıncılar için uygun değil. Genel kullanım alanları Zoom, Skype, EBA, Facebook Messenger gibi platformlar. Ayrıca bu ürün sizin elinize en fazla 150 liraya ulaşmış olacak, o yüzden çok fazla beklentiye girmemek lazım ama kesinlikle fiyatının hakkını vereceğinden şüpheniz olmasın.

Teknik Özellikleri

Çözünürlük: 1920x1080 Piksel
Kare Hızı: 30 FPS
USB Kablo Uzunluğu: 120 cm
Dahili Mikrofon
Tak Çalıştır Yazılım Gerektirmez
Destekleyen İşletim Sistemleri: Windows 2000, XP, Vista, Win7, Win8, Win10, Mac OS, Linux
Bu ürünü Türkiye'de bulabilmek mümkün fakat en uygun fiyata Aliexpress'ten alabilirsiniz. Bazı Türk uyanık satıcılar bu ürünün resmini gösterip farklı ürün yolluyorlar ona dikkat etmenizi öneririm.


Ürünün Satış Sayfası İçin Buraya Tıklayın

Baktığımda ki fiyatı: 105.38 TL
AliExpress Standard Shipping ile Turkey teslimatı: 4.85 TL
Tahmini çıkacak vergi: 15 TL ila 30 TL arası​

AliExpress Standard Shipping ile kargonuzun anlık durumunu takip koduyla görebilirsiniz, Ürün elinize PTT Kargo ile imza karşılığında teslim edilmektedir, bu yüzden kaybolur endişesi yaşamanıza gerek yoktur. (Takipsiz kargolar kaybolabiliyor, ürün sayfalarının kargo seçeneklerinde takip edilip edilemeyeceği açıkla belirtiliyor)

en-ucuz-zoom-eba-skype-facebook-messenger-webcam-tavsiyesi.jpg


Bu kameranın üzerindeki mikrofon bazı platformlarda çalışmayabilir. Bu sorunu mikrofon veya mikrofonlu kulaklık alarak yada fazla para harcamadan telefon kulaklığının mikrofonunu kullanarak çözebilirsiniz. Telefon kulaklığını mikrofon olarak kullanmak için alttaki konuyu inceleyin.


Kameranın kalitesini alttaki videodan seyredebilirsiniz.Telefonu Webcam Olarak Kullanmak İstiyorsanız Alttaki Konuyu İnceleyin

 
30 fps olması dışında f/p gözüküyor.
 

Geri
Üst