Uygun Fiyatlı Gerçek Oyuncu Mouse Tavsiyesi (Ekim 2020)


cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
2,302
PC Puan
1,354,233
Konum
Çorlu
Merhaba arkadaşlar, iki gündür dünya pazarı dahil yaptığım araştırmalar ile uygun fiyatlı en iyi oyuncu faresini buldum. Bu yazıyı yazdığım tarihte bulduğum en düşük fiyatı 199 TL.


Logitech G203 LIGHTSYNC

uygun-fiyatli-gaming-mouse-onerisi.jpg


200 – 8,000 DPI
Oyuncu Sınıfı Sensör
1000 Hz (1 ms) USB Tepki Hızı
Kablo Hariç 85 Gram Ağırlık
2.1 Metre Kablo Uzunluğu
Tak Çalıştır + Yazılım Desteği
Adreslenebilir RGB Aydınlatma
Programlanabilir Toplan 6 Düğme
116,6 mm Uzunluk
62,15 mm Genişlik
38,2 mm Yükseklik


Neden Uygun Fiyatlı Dedim

Genel özelliklerini ve aydınlatmasını değerlendirecek olursak fiyatı oldukça cazip duruyor. Öncelikle Logitech markası oldukça kaliteli ürünler sunan bir firma, dolayısıyla kalitesine oranlar bu farenin fiyatı oldukça kabul edilebilir duruyor. Tabi ki daha ucuza mouse alabilirsiniz, soru şu o ürün uzun kullanımda sorun yaşatacak mı?

Aydınlatma

Günümüzde oyuncu ekipmanı denince artık aklımıza RGB aydınlatma geliyor. Bu üründe gerçekten çok şık adreslenebilir aydınlatma bulunuyor. Oyunlara, filmlere, müziğe göre aydınlatmayı ayarlayabilmek mümkün.

Tasarım

Bu mouse'de en sevdiğim şey iddiasız klasik tasarım. Bazı fareler her ele uymayan tasarımla geliyor o yüzden o ürünleri herkese önermek mümkün olmuyor. Ama bu fare herkes için.
 
Ben rampage centaur kullanıyorum ucuz birşey ve iş görüceğini düşündüğüm bir fare videolarını izleyin öyle karar verin derim ama el yapınıza göre sana uyumsuz bir fare de olabilir
 

Geri
Üst