Uygun Fiyatlı Gerçek Oyuncu Mouse Tavsiyesi (Ekim 2020)


PC Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?


cgrers

Orgeneral
Yönetici
This Is Patron
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
1,854
PC Puan
1,726,367
Yaş
26
Konum
Çorlu
Merhaba arkadaşlar, iki gündür dünya pazarı dahil yaptığım araştırmalar ile uygun fiyatlı en iyi oyuncu faresini buldum. Bu yazıyı yazdığım tarihte bulduğum en düşük fiyatı 199 TL.


Logitech G203 LIGHTSYNC

uygun-fiyatli-gaming-mouse-onerisi.jpg


200 – 8,000 DPI
Oyuncu Sınıfı Sensör
1000 Hz (1 ms) USB Tepki Hızı
Kablo Hariç 85 Gram Ağırlık
2.1 Metre Kablo Uzunluğu
Tak Çalıştır + Yazılım Desteği
Adreslenebilir RGB Aydınlatma
Programlanabilir Toplan 6 Düğme
116,6 mm Uzunluk
62,15 mm Genişlik
38,2 mm Yükseklik


Neden Uygun Fiyatlı Dedim

Genel özelliklerini ve aydınlatmasını değerlendirecek olursak fiyatı oldukça cazip duruyor. Öncelikle Logitech markası oldukça kaliteli ürünler sunan bir firma, dolayısıyla kalitesine oranlar bu farenin fiyatı oldukça kabul edilebilir duruyor. Tabi ki daha ucuza mouse alabilirsiniz, soru şu o ürün uzun kullanımda sorun yaşatacak mı?

Aydınlatma

Günümüzde oyuncu ekipmanı denince artık aklımıza RGB aydınlatma geliyor. Bu üründe gerçekten çok şık adreslenebilir aydınlatma bulunuyor. Oyunlara, filmlere, müziğe göre aydınlatmayı ayarlayabilmek mümkün.

Tasarım

Bu mouse'de en sevdiğim şey iddiasız klasik tasarım. Bazı fareler her ele uymayan tasarımla geliyor o yüzden o ürünleri herkese önermek mümkün olmuyor. Ama bu fare herkes için.
 

HeltahSkeltah

Onbaşı
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
77
PC Puan
8
Yaş
22
Ben rampage centaur kullanıyorum ucuz birşey ve iş görüceğini düşündüğüm bir fare videolarını izleyin öyle karar verin derim ama el yapınıza göre sana uyumsuz bir fare de olabilir
 

Üst