Türknet hızım 8mbit

yesososo

Astsubay Kıdemli Başçavuş
PC Puan
30
Türk Telekom aboneliğinden sonra TürkNet'e geçiş yaptım ama hız değişmedi sizce nedendir?

türknet ile konuşsan daha iyi olur büyük ihtimalle kurulum tamamlanmamıştır. benim altyapım yenilendi superonline ı iptal edip türknete geçtim türknet daha hızlı davranıp gelip kurulum tamamladı hala eski modeme bağlı yeni internet eski hız değerlerim 9 dow 30 ping 0.4 uploadtı şimdi 12 dow 25 ping 4 upload oldu yeni modem alınca artacak bunda superonline hızı kısıtlamış.

Modemi kapatıp ac, daha sonra hat değerlerinin resmini IP adresini gizleyerek atsana.

Modemi kapatıp ac, daha sonra hat değerlerinin resmini IP adresini gizleyerek atsana.

Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000001

DSL

Hat Durumu:Bağlı
DSL Modulasyon Türü:VDSL2
VDSL Profili:Profile 17a
Trafik Türü:PTM Mode
Bağlantı Süresi:0 gün 00:00:59

Gönderme Hızıİndirme Hızı
Mevcut Veri Oranı (Kbps)8808659
Maximum Veri Oranı (Kbps)8808690
INP (Sembol)00
ÇaprazONON
Hat Zayıflaması (dB)60.623.1
Hatalar (Pkts)00
Gecikme (ms)00
Alım Gücü (dBm)5.113.8

U0U1U2D1D2D3
Hat Zayıflaması (dB)N/A60.6N/A23.1N/AN/A
Sinyal Zayıflaması (dB)N/A59.8N/A22.5N/AN/A
SNR Margin (dB)N/A8.5N/A8.2N/AN/A
Alım Gücü (dBm)N/A5.1-12813.8N/AN/A

Kablosuz

Durum:Etkin
Zamanlama:Devre Dışı
SSID:
Kanal:
Oto(Kanal 10)
Kanal Genişliği:Oto
Mod:11b/g/n karışık
Güvenlik:WPA/WPA2-Personal
Maks TX Oranı:300Mbps

Dostum öncelikle Türknet' e arıza kaydı oluşturup paketimin içeriğini VDSL 100mb formatına çevirmek istiyorum diye bildirmen lazım.
Düzelmez ise bildir buraya yardım etmeye çalışalım.
(modem ayarlarında VDSL2 gözükmesine rağmen 16mb hız alıyordum şikayet kaydından sonra düzeltildi.)

Tam olarak yapman gereken bu.

Bağlantında bir sıkıntı yok, VDSL2 ile bağlısın. Tarifeni ADSL'den VDSL'e geçirecekler.
Türknet arıza kaydı sonrası arayarak altyapının max 10mbit internet verebildiğini söyledi. Sitede 35 gözüküyor, bu durumda ne yapmalıyım peki?

Türknet arıza kaydı sonrası arayarak altyapının max 10mbit internet verebildiğini söyledi. Sitede 35 gözüküyor, bu durumda ne yapmalıyım peki?
Yeni bir talep oluştur, ben 35 Mbit olduğu için tercih ettim bu hızı istiyorum yaz.

Diğer operatördeyken hızın kaçtı?

''Merhaba ;

Sistemde kayıtlı telefon numaranız ile görüşme sağladım.İletmiş olduğunuz arıza kaydına istinaden,hizmetinizi ve hat değerlerinizi kontrol ettiğimde sinyallerin tarafınıza doğru şekilde ulaştığını ve herhangi bir problem olmadığını görmekteyim.Hat değerlerinizi kontrol ettiğimde ''1 gün 16 saat 35 dakika ''dır alt yapının sağladığı en yüksek hız ile internet hizmetinizi aktif olarak kullandığınızı belirtmek isterim.Keyifli kullanımlar dilerim.

iyi günler.''

Destekten bana gelen mesaj:

Geri