Türkiye Oyun Sektöründen Gündemler


TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
627
PC Puan
96
Yaş
23
Gaziantep OSB Teknokent’teki Tenet Games’in geliştirdiği 'Get Rich! 3D' sanal marketlerde 5 milyon kez indirildi. Firmanın kurucusu Murat Kul ise, katıldığı Supersonic Superstars yarışmasında büyük ödüle layık görülerek 75 bin dolar kazandı. Oyun şu anda İskandinav ülkelerinde en çok oynananlar arasında birinci sırada yer alıyor.

Murat Kul, simülasyon türünde oyunların online marketlerde yayınlanan listelerde kolaylıkla üst sıralara yerleştiğini belirterek, “Ülkemiz dijital oyunlar konusunda yüksek bir potansiyele sahip. Bende oyun sektöründeki gelişmeleri ve trendler sosyal medya üzerinden takip ediyorum. Simülasyon türünde oyun yapmaya karar verince, gördüğüm videoları gözden geçirmeye başladım. Çok fazla online finans uygulaması reklamına denk geldiğimi fark ettim ve bunun doğasında bir hyper casual oyun olduğuna tanık oldum. Kısa dönemde yeni bir oyun daha düşünüyorum” dedi.
Orjinal Metin=
Oyun Linki=
Oyunun Açıklaması=
Al ve sat, para kazanmak bu kadar kolay. Borsada işlem yapın ve hayalinizdeki arabayı, güzel bir evi, bir botu ve hatta bir jet uçağı satın almak için zengin olun! Kendi saat ve yüzük koleksiyonunuz olsun.

Yapabileceğiniz en düşük fiyattan satın alın ve yükseldiğinde satın! Günlük kar hedefinize ulaşın.

Ticari sırları ve daha fazlasını çalmak için bonus seviyeleri oynayın ...
Trailer=

1617100942210.png
1617100951673.png
1617100968800.png
 

Geri
Üst