Telefonu Webcam Olarak Kullanmak (iVCam)

PC Para Hediyeleri İçin Tıklayın


cgrers

Yönetici
This Is Patron
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
888
PC Para
1,725,268
Yaş
25
Merhaba arkadaşlar bugün size adamlar yapmış dediğim uygulama iVCam'ı tanıyacağım. Bu uygulama ile telefonunuzu webcam olarak kullanabileceksiniz. Uygulama ücretsiz fakat sol üst köşede filigran yer alıyor ve 480p kalite üstü için süre kısıtlaması var. Uygulamayı Apple veya Android cihazlarınızın marketinden 64,99 TL'ye satın alabiliyorsunuz. Bu arada 480p'de işinizi görecektir. Uygulama tamamen Türkçe (y)

telefonu-webcam-olarak-kullanma-ivcam-inceleme.jpg

Öncelikle kablosuz veya kablolu olarak bu uygulamayla telefonunuzu webcam'a dönüştüre biliyorsunuz. Kablosuz olarak da performansı iyi fakat ben kablolu performansı üzerinden yorum yapacağım. İlk önce telefonunuzun marketinden iVCam'ı indirin, Ardından bu linkten bilgisayarınıza iVCam'ı indirin.Telefonum General Mobile GM 9 Pro. Uygulamayı kablolu bağlamak için telefonun geliştirici seçeneklerini aktifleştirmeniz ardından USB Hata Ayıklama modunu açmanız gerekiyor. YouTube'de her telefon için anlatımlar mevcut basit işlem. Bağlantı kolay bir şekilde gerçekleşiyor ve kesinlikle bir takılma donma yaşanmıyor.

ivcam-inceleme-performansi-nasil-ozellikleri-neler.jpg

Özelliklerine gelecek olursak otomatik veya bir noktayı seçerek odaklama, kamerayı ters yönde ayarlama, otomatik ışık ayarı, güzellik filtre seçeneği, flaş açıp kapatabilme, resim çekebilme, video çekebilme, ön kameraya geçebilme ve telefonun mikrofonunu kullanabilme.

ivcam-kullanilir-mi-performansi-nasil-webcam-uygulamasi.jpg

Ben 1080p'de 60 FPS ayarında kullanıyorum bu performansı verecek bir Webcam için çok ciddi miktarlar ödemek gerekiyor, o yüzden 65 lira bu uygulamaya verilir. Ayrıca 4K 60 FPS seçeneğide mevcut. Tek kötü yanı var çekim süresince telefonunuzu kullanamıyorsunuz :)
 

Arlen

Kemik Üye
Katılım
1 Nisan 2020
Mesajlar
364
PC Para
19
Yaş
20
bir çok öğrencinin işine yarayacaktır özellikle ekimde uzaktan eğitime devam edeceği açıklanan dolu okul varken gayet güzel bir çözüm yolu
 

cgrers

Yönetici
This Is Patron
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
888
PC Para
1,725,268
Yaş
25
Bu kadar iyi çalışacağını düşünmezdim. Aşırı kaliteli ve takılmasız görüntüler sunuyor (y)
 

Üst