Son günlerdeki ping sorunu

Arlen

Yüzbaşı
PC Puan
44
Yıllardır aynı interneti kullanıyorum ve yıllardır 22ms 25ms arası oynuyordum lol de. Ama son zamanlarda yani bir kaç gündür ne olduğunu anlamadığım bir sebepten dolayı 45 50 den aşağı düşmüyor. Ne yaptıysam bir türlü çözemedim şunu driverlar vs herşey güncel. Aranızda 50ms gayet iyi diyenler olacaktır tabiki ama 22 gibi bir değere alıştıktan sonra 50 gerçekten sinir bozucu oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
not: akk yok olsa bile daha önce hiç böyle bişey yaşamadım

Sebebi korona yüzünden artan kullanım olabilir. Upload hızını falan artırdılar oda etki etti.

Sebebi korona yüzünden artan kullanım olabilir. Upload hızını falan artırdılar oda etki etti.
Neredeyse 2 aydır bu durum böyle ama benim internetim 2 3 gündür bu hale geldi corona yüzünden olsa daha önceden olmaz mıydı zaten

yani evet gecikmeyi azaltabilirim böyle ama zaten hep böyleydi modemin birşey değişmedi sanırım sorun benden kaynaklanan bir şey değil. Kurtarma noktası oluşturuyorum arada ve 2 ay önceye gittim sorun hala düzelmedi

ne 50 pingi kopup kopuyo gidiyo gelmiyor geliyo ucuyo 35mg internetvar ilkdefa boyle sorunla yüzlestim

Geri