Severek vakit geçirmek için ne yaparsınız ?

🎁 E6S Bluetooth Kulaklık Çekilişi (Son Gün) 🎁

efezeybek35

Onbaşı
PC Puan
13
Severek vakit geçirmek için ne yaparsınız ?

Ben şahsen instagrama girer postlara bakarım sabah
Sonra youtube'a girerim
Sonra pchastlarına girip konuları gezerim ve konu açar sohbet eder konu tartışırız pc hastaları ailesine sevgiler saygılar <3 :D ( bu arada yalakalık değil )

Sizin neler yazın bakalım :D

cgrers

Orgeneral
Yönetici
This Is Patron
PC Puan
1,726,437
Sabah kalkıp muhabbet kuşumla sohbet etmek iyi geliyor yalnız yemi bittiğinde beni ısırarak uyandırması hoş olmuyor :D Bu karantina zamanlarında bana iyi arkadaş oldu :love:

Onun dışında ailemle vakit geçirmeyi, Fenerbahçemi takip etmeyi ve sizlere yardımcı olmayı çok seviyorum :)

Tesla

Çavuş
PC Puan
2
sabah müzik öğlen oyun akşam varsa maç yoksa bilgisayardan devam

Tesla

Çavuş
PC Puan
2
beea71fd8dfe2f64c9c21efc23c0ad79.jpg
Sabah kalkıp muhabbet kuşumla sohbet etmek iyi geliyor yalnız yemi bittiğinde beni ısırarak uyandırması hoş olmuyor :D Bu karantina zamanlarında bana iyi arkadaş oldu :love:

Onun dışında ailemle vakit geçirmeyi, Fenerbahçemi takip etmeyi ve sizlere yardımcı olmayı çok seviyorum :)

Berkant

Astsubay Üstçavuş
PC Puan
41

direk kanser olarak dünyaya gelen bir admin :) fenerbahçe ile hayatının hatası yapmışsın ahahahah

Forumda takılmayı, instagramda takılmayı seviyorum.

efezeybek35

Onbaşı
PC Puan
13
İş - ev sıkıcı hayatımdan beni kurtarması için akvaryum aldım lepistes besliyorum sizlere de tavsiye ederim (y)
direk kanser olarak dünyaya gelen bir admin :) fenerbahçe ile hayatının hatası yapmışsın ahahahah

Forumda takılmayı, instagramda takılmayı seviyorum.
sabah müzik öğlen oyun akşam varsa maç yoksa bilgisayardan devam

teşekkür ederim arkadaşlar sizde olmasanız sohbet edemicez :D

MustiRG07

Kemik Üye
PC Puan
2
Yazılım ile uğraşıyorum bir şeyler araştırıyorum bu bana keyif veriyor :)

vlkn54

Er
PC Puan
13
Galatasarayın eski maçlarını izlerim :D