Sadece pubg için monitör önerisi.

Cristo20

Çavuş
PC Puan
81
Arkadaşlar 3000₺ gibi bir bütçem var sadece steam üzerinden pubg oynuyorum renk kalitesi iyi ve ghosting sorunu olmayan bir monitör almam gerekiyor ve boyut 24'' civarında olmalı eski monitörüm lg 27'' ti çok büyük geliyordu pubg için, şu sıralar indirimde olan monitörler hep va panel ve va iyi değil diye biliyorum. bana bütçeme göre veya 2. elde şu modelden baksan iyi olur diyebileceğiniz bir monitör var mı ? mesela Asus MG248QR alsam 2. el olarak iyi olur mu TN panel fps oyunları için diye biliyorum.

ekran kartım gtx970 işlemcim i5 10400f o yüzden 165-240hz monitör olmasına gerek yok 144 e bile tam yaklaşamıyor.

İsteklerine uygun monitör bu. Yükseklik ayarı olduğu için paneli gözüne dik açıyla konumlandırırsın güzel oyun deneyimi alırsın.

Tavsiyem ise kesinlikle bu. Hem oyunlarda üzmez, hem de video falan izlersen seni memnun eder.

İsteklerine uygun monitör bu. Yükseklik ayarı olduğu için paneli gözüne dik açıyla konumlandırırsın güzel oyun deneyimi alırsın.

Tavsiyem ise kesinlikle bu. Hem oyunlarda üzmez, hem de video falan izlersen seni memnun eder.

bende bunun 27'' olanı vardı abi hafiften ghosting sorunu vardı ondan pek ısınamadım lg ye

tamamdır abi bir de benim dediğim asus modeli nasıl sence 2. el olarak buldum 1900 e temiz duruyor baya tn panelmiş o da, üzer mi ?

IPS panelli bir monitör al. Birde yeni monitör alacaklar için söylüyorum boyutu max 24 inç olsun.

IPS panelli bir monitör al. Birde yeni monitör alacaklar için söylüyorum boyutu max 24 inç olsun.
aynen öyle ben gidip indirim var diye 27 aldım fps harici iyi güzel hoş ama fps oyunlarında televizyon gibi geliyor kafamı sağa sola çeviriyordum.

son attığım viewsonic monitörü aldım ama iade ediyorum 1ms moduna alınca parlaklık aşırı düşüyor. Büyük ihtiamlle lg ips modeli alacağım.

Ben hep MSI tercih ediyorum ve hiç üzmediler beni. Bu arada AOC IPS monitörlerde güzel.
abi ben LG27 den önce MSI MAG 275r aldım ölü piksel çıkınca lg almıştım lg nin görüntü kalitesi kat kat iyiydi o 2 model için aoclara baktım yorumlarına baktım 24g1 olan model va panelmiş 24g2 modeli ips ama sonradan dikey çizgiler ölü pikseller gibi 1 ton sorun yazmışlar

Geri