Ryzen İşlemciler İçin Uygun Fiyatlı En İyi Anakart Önerisi (10 Temmuz 2021)

cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
PC Puan
1,354,236

Merhaba arkadaşlar, Ryzen işlemciler için ucuz ama güzel bir anakart istiyorsanız alttaki ürünü kesinlikle kaçırmayın 👇

ASUS EX-A320M-Gaming

amd-ryzen-islemciler-icin-ucuz-anakart-onerisi-2021.png

Rakiplerinden ayrılan özellikleri:

PCI M2 Slotu
Mosfet Soğutucusu
Aydınlatma
4 Ram Slotu
RGB Bağlantısı (4 Pin)

OC yapmayacağım diyorsanız, bu anakart tam size göre. 65W TDP'li Ryzen 1000, 2000, 3000 serisi işlemcileri bu anakarta takıp tam performansla kullanabilirsiniz. İsterseniz daha yüksek TDP'li işlemcileri de takabilirsiniz fakat ben önermiyorum. Örneğin Ryzen 7 3700X'i bu anakartta tam performansla kullanabilirsiniz. Unutmayın bu anakart Ryzen 4000 ve 5000 serisi işlemcileri desteklemiyor, belki ilerde bios güncellemesi gelir.

Fiyat: 417 TL
(amazon.com.tr)

ben 450m s2h önermişimdir ve hala önermeye devam ederim.
Favorimdir (y)

Şuan fiyatları arttı, iki gün önce 450 liraya düşmüştü :(

Ama şöyle bir şey söylemek istiyorum bu konudaki anakart beyaz kasada öyle güzel duruyor ki bilgisayarı bırakıp karşısına geçip izlersin 🥰

Favorimdir (y)

Şuan fiyatları arttı, iki gün önce 450 liraya düşmüştü :(

Ama şöyle bir şey söylemek istiyorum bu konudaki anakart beyaz kasada öyle güzel duruyor ki bilgisayarı bırakıp karşısına geçip izlersin 🥰
evet sen diyince dikket ettim o tasarım ne öyle yaa..

evet sen diyince dikket ettim o tasarım ne öyle yaa..
Aslında GIGABYTE B450M Gaming adında kırmızı versiyonu varda fiyat farkı olduğu için kimse yüzüne bakmıyor o yüzden satıcılarda az az getiriyor, dolayısıyla fiyatı uçuk oluyor.

Adamlar anakart üretirken 5 cent'in hesabını yapıyorlar. Her anakarttan 5 cent oradan 5 cent şurudan kestin mi yıl sonunda inanılmaz tasarruf sağlıyorlar. Koy abi köşesine küçük bir led :)

Geri