Rx 580 8gb mı yoksa gtx 1650 süper 4gb mı

Verimlilik performans oranından dolayı GTX 1650 Super'i tercih etmeni öneririm. Ayrıca teknobiyotik.com'da 1359 lira GTX 1650 Super (y)

4gb vram yeterli olur mu sizce pubg de oynayacağım ve ayrıca günümüz oyunlarını da biraz oynayacağım yine de yeterli olur mu 3-4 sene

Bir sorum daha teknobiyotik üzerindeki ekran kartı colorful marka bir sorun yaratır mı hiç duymadım markayı

4gb vram yeterli olur mu sizce pubg de oynayacağım ve ayrıca günümüz oyunlarını da biraz oynayacağım yine de yeterli olur mu 3-4 sene
Aklında soru işaret kalmasın yeterli gelecektir (y)

Bir sorum daha teknobiyotik üzerindeki ekran kartı colorful marka bir sorun yaratır mı hiç duymadım markayı
Genellikle uygun fiyatlı kartlar üreten Çin'li marka. Bu firma 1995'den beri var, ekran kartı üretimine ise 2016 yılında başladı. iGame ürünleriyle çok dikkat çekmişti bir ara. Ama ben senin yerinde olsam GALAX markasını tercih ederim, satarken sıkıntı çekebilirsin yoksa.

incehesap.com Gaming Gecesinde iki hafta önce SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 590 1300 TL'den satışa sunulmuştu. Bu şekilde fırsatları kovalayabilirsin.

Ekli dosyalar

• rx-590-incehesap-gaming-gecesi-fiyati.jpg
    rx-590-incehesap-gaming-gecesi-fiyati.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 175

Geri