Rival 600 anlayamadığım sorun.

PC Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

🕹️ Steam Cüzdan Kodu Çekilişi (Son 4 Gün) 🕹️

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
Merhabalar geçen gün arkadaştan bu fareyi aldım arkadaşım 2 senedir kullanıyordu neyse getirdim PC'ye çalıştı sorunsuz kullandım 4-5 saat sonra PC'yi kapatıp uyudum ertesi gün kalktığımda çalışmıyordu, ışığı tuşlara basınca yanıp sönüyor fakat gelmiyor. gelincede 2 saniye falan geliyor bazen yarım saat geliyor ve yine gidiyor.

Karen

Astsubay Kıdemli Çavuş
PC Puan
18
Kablosunda sorun olabilir. Ayrıca başka bilgisayarda dene bak bakalım sorun fareden mi diye.

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
sorun kabloda sanırım yukarı doğru ittirince geldi.

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
şimdi haberim oldu kardeşim su dökmüş üstüne yanlışıkla. ama su dökülmesiyle kablo temassızlığının ne bağlantısı olabilir?
üstelik bu usb girişi daha dün sorunsuzdu.

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
bu mouse un usb girişi değiştirebildiği için başka bi kabloyla denemem gerekiyor sanırım fakat şuanda elimde o girişden bulunmuyor 17 mayıs günü mağazalar açılınca alıcam bi tane öylede olmazsa garantiye yollarım büyük ihtimal.

Karen

Astsubay Kıdemli Çavuş
PC Puan
18
bu mouse un usb girişi değiştirebildiği için başka bi kabloyla denemem gerekiyor sanırım fakat şuanda elimde o girişden bulunmuyor 17 mayıs günü mağazalar açılınca alıcam bi tane öylede olmazsa garantiye yollarım büyük ihtimal.
Şanslısın ki kablosu ayrı. Hava almayacak şekilde fareyi ve kabloyu pirinç dolu saklama kabına koy belki düzelir.

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
bu işlemi 15 dakka uyguladım yeterlimi bilmiyorum ne kadar durması gerekiyor acaba? mouse un böyle
şuanda çalışır halde olduğu için tekrar gidene kadar yapmayayım bence.

Karen

Astsubay Kıdemli Çavuş
PC Puan
18
En az 2 gün. Zarar gelmez merak etme. Tuzun içine neden pirinç konur, çünkü tuzun içindeki nemi alsın diye. Hava almayacak şekilde iki gün beklet.

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
bencede haklısınız çünkü ilk döküldüğü zaman hiç gelmiyordu mouse yavaş yavaş gelmeye başladı demekki kuruyor dediğiniz işlemi yaparsam büyük ihtimal tamamen düzelecek teşekkürler şimdiden.

aLyX3N

Onbaşı
PC Puan
20
Teşekkürler sorunum halloldu mouse sorunsuz çalışmaya başladı. :D