Rampage RMK-GX7 STRIKE İnceleme

Arlen

Yüzbaşı
PC Puan
44
Merhaba arkadaşlar geçen gün açmış olduğum pembe klavye aradığım konunun altında her ne kadar başka bi ürün yazmış olsam da son saniyelerde bunu satın aldık. Dün elime ulaştı ve biraz test sürüşüne çıkardım. TABİİ YİNE ÜRÜNÜ KENDİME DEĞİL BAŞKASINA ALIYORUM :D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10974392877106.jpg

Rampage RMK-GX7 STRİKE

Ürünü satın aldığım yerin linkini yorumlara ekleyeceğim.

Öncelikle belirtmek isterim ki bu klavye RGB değil.

Klavyenin kenarlarında şimşek şeklinde bir aydınlatma var ve bence şık duruyor herkese göre değişebilir.

Tasarım-model bence hoş. Şİmdi gelelim teknik özelliklere.

Klavye Mavi Switch arkadaşlar ve Türkçe Q klavyeye sahibiz.

Harfler aydınlatmaya dahil.

Bir çok aydınlatma modu bulunuyor. 3 4 değil daha fazla. Hatta oyunlar için bile özel aydınlatma modları var.

Aynı zamanda bilek desteği(sabit) ve 1.8 metre bir kabloya sahip.

50 milyon tıklama ömürlü tuşlar ve 800gram ağırlığında bir klavye kendisi.

Arkadaşlar açıkçası ben beğendim fiyatına göre alınabilir duruyor. Sizler ne düşünüyorsunuz yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar geçen gün açmış olduğum pembe klavye aradığım konunun altında her ne kadar başka bi ürün yazmış olsam da son saniyelerde bunu satın aldık. Dün elime ulaştı ve biraz test sürüşüne çıkardım. TABİİ YİNE ÜRÜNÜ KENDİME DEĞİL BAŞKASINA ALIYORUM :D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ekli dosyayı görüntüle 972
Rampage RMK-GX7 STRİKE

Ürünü satın aldığım yerin linkini yorumlara ekleyeceğim.

Öncelikle belirtmek isterim ki bu klavye RGB değil.

Klavyenin kenarlarında şimşek şeklinde bir aydınlatma var ve bence şık duruyor herkese göre değişebilir.

Tasarım-model bence hoş. Şİmdi gelelim teknik özelliklere.

Klavye Mavi Switch arkadaşlar ve Türkçe Q klavyeye sahibiz.

Harfler aydınlatmaya dahil.

Bir çok aydınlatma modu bulunuyor. 3 4 değil daha fazla. Hatta oyunlar için bile özel aydınlatma modları var.

Aynı zamanda bilek desteği(sabit) ve 1.8 metre bir kabloya sahip.

50 milyon tıklama ömürlü tuşlar ve 800gram ağırlığında bir klavye kendisi.

Arkadaşlar açıkçası ben beğendim fiyatına göre alınabilir duruyor. Sizler ne düşünüyorsunuz yorumlarda belirtirseniz sevinirim.
Uzun ömürlü olacağını hissettiriyor mu? Yoksa bir müddet sonra elinde kalacağını mı hissedersin?

275 TL'ye değer mi?

O paraya mekanik olmayan ama daha iyi bir markanın klavyesi alınır mı?

Hayırlı olsun.

Tuşlara sert basında yerinden çıkıyor mu?
Tuş sesleri rahatsız edici mi?
Tuşların basım hissiyatı nasıl?
Mavi switch ses yüksek geliyor haliyle(bunu isteyerek aldık ama), tuşlar çok sert değil yumuşak da değil gayet yerinde gibi. Tuş sökmeye çalıştım zorlamama rağmen zor oldu, kullanırken böyle bir sorun olacağını sanmıyorum.

Uzun ömürlü olacağını hissettiriyor mu? Yoksa bir müddet sonra elinde kalacağını mı hissedersin?

275 TL'ye değer mi?

O paraya mekanik olmayan ama daha iyi bir markanın klavyesi alınır mı?
O fiyata gayet kaliteli membran bi klavye istersen alınabilir belki ama herkes mekanik tercih ediyor. Mekanik olarak bu fiyata iyi bi klavye bence kısa ömürlü dandik malzeme gibi hissettirmiyor. Belki farklı markalardan ürünler bulunabilir bu fiyata ama bana kalırsa kalitesiz bir ürün değil, ayrıca estetik duruyor yeteri kadar.

Tuşların içinde pembelik var en azından 😂

Bunu onerecektim sana geç kaldık 😏

Son düzenleme:

Bu nasıl alınır mı? RMK GX7 vs GK2000 kıyasını hangisi kazanır?

bunu gördük ama sahibi beğenmedi :/

RMK-GX7 ve GK2000 arasındaki tek fark tasarım gibi duruyor. O etrafındaki aydınlatma bence tercih meselesi. Performans ve ürün kalitesi olarak birbirlerinden çok da üstün olduklarını düşünmüyorum ben. Ayrıca aralarında 30 lira fark var, 30 lira nedir ki demeyin her bi 30 lirada daha iyi bir ürün illaki çıkıyor. 30, bir 30 daha bir 30 daha derken bütçe baya yükseliyor.

RMK-GX7 ve GK2000 arasındaki tek fark tasarım gibi duruyor. O etrafındaki aydınlatma bence tercih meselesi. Performans ve ürün kalitesi olarak birbirlerinden çok da üstün olduklarını düşünmüyorum ben. Ayrıca aralarında 30 lira fark var, 30 lira nedir ki demeyin her bi 30 lirada daha iyi bir ürün illaki çıkıyor. 30, bir 30 daha bir 30 daha derken bütçe baya yükseliyor.
O etrafındaki aydınlatmaya 30 TL değer ya :) Odanın kalitesini arttırır :love:

O etrafındaki aydınlatmaya 30 TL değer ya :) Odanın kalitesini arttırır :love:
ya evet tabiiki aydınlatmaya 30 değer ama mesela 200lira bütçeden çıka çıka 280e geldiysen o bir sonraki 30 lira basamağı zorluyor baya. Ama bütçeye göre düşünülebilir tabiiki aynı fiyat aralığının ürünleri.

Geri