Piyasadaki en alınabilecek notebook tavsiyeleri

Arlen

Yüzbaşı
PC Puan
44
Arkadaşlar bende Lenovo'nun bi ürünü var kullanıyorum ve memnunum. Ancak içimde hep acaba en iyisini mi aldım diye bi his kaldı. Sizce Şu an piyasadaki 10000tl ve altında alınabilecek en uygun ve bizi üzmeyecek ürün nedir?

not: Tasarımı hesaba katmaya gerek yok performans bakımından değerlendirelim.

Arkadaşlar bende Lenovo'nun bi ürünü var kullanıyorum ve memnunum. Ancak içimde hep acaba en iyisini mi aldım diye bi his kaldı. Sizce Şu an piyasadaki 10000tl ve altında alınabilecek en uygun ve bizi üzmeyecek ürün nedir?

not: Tasarımı hesaba katmaya gerek yok performans bakımından değerlendirelim.
Özellikleri düşük gibi geldi ama yinede inceleyebilirsin. rtx kart olması artısı

Özellikleri düşük gibi geldi ama yinede inceleyebilirsin. rtx kart olması artısı
rtx olması iyi ama bence kullanım için ideal olmaz. 8gb yetersiz, depolama yetersiz. Ama maalesef 10000tl bütçe ve aldı için alınabilecek maksimum bu oluyor :(

rtx olması iyi ama bence kullanım için ideal olmaz. 8gb yetersiz, depolama yetersiz. Ama maalesef 10000tl bütçe ve aldı için alınabilecek maksimum bu oluyor :(
Evet ülkenin şuanki şartları fırsat aramak gerek bundan daha iyi laptop vardır sadece aramak lazım

2 temmuzda bu ürün 11000tl fiyatıyla incehesapta satıştaydı. Belki güzel bir fırsat çıkar karşımıza bunu gibi.

1660ti veya 2060 zorlardım gibi ben elbet bulunur.

10.000 TL vereceksen 3050 Ti olmalı içinde. Bir iki ay sonra 10.000'e rahatlıkla bulunur diye düşünüyorum, şimdi 11.000 seviyesinde.

Bu notebook özellikleri ve fiyatıyla güzelmiş ama kullanıcı yorumlarını görmeden güvenemem :)

bu işlemci nasıldır markayı tavsiye eder misiniz, rtx3050 ve 1650ti arasındaki fark ne kadardır?

Bu notebook özellikleri ve fiyatıyla güzelmiş ama kullanıcı yorumlarını görmeden güvenemem :)

Güzel ürün fiyat güzel de ekran heralde 60 Hz :(

Geri