Parasını EN ÇOK hak eden telefon !

PC Puan
17
Tabii ki de Oppo Realme 6'dır arkadaşlar.2500 liralık modelinde 4GB RAM var.2900 liralık modelinde ise 8GB RAM var.Eğer almak isteyen varsa,özellikleri için yardımcı olurum.

Sen şuan kullanıyor musun?

Bende Xiaomi Redmi Note 8 Pro almayı düşünüyorum da aynı işlemciyi kullanıyorlar sıcaklık durumunu merak ettim.

Bende Xiaomi Redmi Note 8 Pro almayı düşünüyorum da aynı işlemciyi kullanıyorlar sıcaklık durumunu merak ettim.
İkisi de aynı cihaz gibiler ama bir özellik beni cezbetti; 90 hz ekran yenileme hızı ! Bu gerçekten çok önemli bir özellik. Çoğu üst segment
telefon da bile yok.

İkisi de aynı cihaz gibiler ama bir özellik beni cezbetti; 90 hz ekran yenileme hızı ! Bu gerçekten çok önemli bir özellik. Çoğu üst segment
telefon da bile yok.
İyiymiş, bunuda listeme ekledim. Umarım Amazon Prime indirimlerinde çıkarda alırım :)

Birde Xiaomi Redmi Note 9S Snapdragon işlemcili herkes bunu öneriyor. MediaTek sıkıntılı diyorlar iyi araştırmak lazım o yüzden. Şuan Xiaomi Redmi 8 kullanıyorum Snapdragon buda ama performansı istediğim düzeyde değil :( Yinede işimi görüyor biraz orta ve yaşlı insanlara yönelik cihaz.

Ben de Redmi Note 8 kullanıyorum. Ben de beğenmiyorum. Bu arada MediaTek firmasına baktım. İşlemcilerinin içinde geri dönüşümlü malzeme barındırıyor diyorlar, kısa ömürlü diyorlar kullananlar. Gerçekten teşekkür ederim. Bunları bilmiyordum.

Amazon Prime indiriminde görüşmek üzere o zaman :) ücretsiz denemeni başlat belki kaldırırlar ücretsiz denemeyi.

Ayrıca çok güzel filmler var izlersin :D

Bu arada çok yanlış düşünüyorsunuz ben uyarımı yapıyım. Arkadaşlar ram var RAM var işlemci var İŞLEMCİ var lütfen bunu bilerek alın o telefonları. Kötü üründür demiyorum ama malzeme kalitesi Samsung İphone vb. markalarla kalite bakımından yarışamayacak seviyedeler. Ramin güzcüne hafızaya bakarak düşünmeyin lütfen sadece. Ama sizlerde haklısınız ülkenin ekonomisi bizi bu uzak doğu ürünlerine yönlendiriyor :(

OPPO REALME gibi markaları kötülemiyorum ancak böyle bi yazı yazayım dedim. Kesinlikle bahsettiğim markalarla yarışamazlar kullanım ömrü olarak ama hesaplı olduklarını inkaar etmiyorum tabiiki de.

Xiaomi öneririm Redmi Note 8 çok cazip bir telefon

Geri