Oyun Önerisi Lazım

puwy

Er
PC Puan
7
evde çok canım sıkılıyor oyun önerisi yapabilir misiniz?

Işte bekledigim postlardan birisi de buydu... Bukadar sistem topluyoz amacı oyun oynamak değil mi ama kimse oyun konuşmuyor :D

Ne cesit oyun aradığını soylersen daha yardımcı olabilirim @puwy

Ayrıca epic games i takip etmeni öneriyorum her hafta 30 40 bazen 200e kadar olan oyunlari bedavela veriyorlar.

Ne gibi bi oyun istersin fps rpg moba strateji online offline belirtirsen daha yardımcı olurum

Bana sorarsan 6 hatta 7 yıllık bir lol oyuncusu olarak lol u 1. Siraya koyarim

2. Skyrim
3.Starcraft2
4.Payday2 arkadaşlarınla girersen cok zevkli oluyor

Bunlarin dışında gecen hafta epic games de sherlock holmes bedava oldu baya güzel bi oyun. Assasin Creed güzel bir seridir. Open world dersen Red Dead Redemption güzel oyun. Bunları degerlendir derim. Yine kategori belirt daha çok öneririm

öneriler için çok sağol. daha çok ark, stranded deep minecraft tarzı oyunları seviyorum. eskiden lol oynuyodum bir süre bırakmaya karar verdim ama heralde bu mesajdan sonra tekrar oynamaya başlıyacağım ?
edit: saat gece 4 kafam bi anlamda güzel denebilir ? o yüzden mesaja çok dikkat edemedim kb.

Steam'da Total War: Shogun 2 bugün saat 18:00'da ücretsiz olacak.

öneriler için çok sağol. daha çok ark, stranded deep minecraft tarzı oyunları seviyorum. eskiden lol oynuyodum bir süre bırakmaya karar verdim ama heralde bu mesajdan sonra tekrar oynamaya başlıyacağım ?
edit: saat gece 4 kafam bi anlamda güzel denebilir ? o yüzden mesaja çok dikkat edemedim kb.
Sanırım open world survival seviyorsun.
+ The Long Dark baya güzel bi oyun denemelisin
+The Forest arkadaşlarla beraber çok güzel giden bir oyun
+Terraria ve Dont Starve da minecraft tarzı açık dünya ve arkadaşlarla girilebilecek 2 güzel oyun

ne gibi oyunları sevdiğini söylersen sıradışı oyun tavsiyelerinde bulunabilirim
{""Açık dünya motosiklet oyunları""}, açık dünya hayatta kalma (forest tarzı) oyunları, strateji oyunları ve ETS2 ATS tarzı simülasyon oyunlarını severim.

Son düzenleme:
total war shogun steamda ücretsiz şu an onu kesinlikle dene
starcraft2 baya güzel strateji oyunu
ARK survival da gayet sağlam oyun
Skyrim zaten biliyorsundur yinede söyleyeyim

Geri