Multimedya kulaklığı

Arlen

Yüzbaşı
PC Puan
44
Hediye olarak kulaklık alacağım buna karar verdim kulak üstü alacağım bir tane birtane de kulak içi kablosuz olabilir toplam 500 600 lira gibi bir bütçem var. Sadece fiyat performans olarak değil markası da jbl samsung beats gibi olursa iyi olur şimdiden teşekkürler

Kime alacaksın ve ne için kullanacaksın?

Kime alacaksın ve ne için kullanacaksın?
Kız arkadaşıma alıyorum ama öyle pembeli falan olmasına gerek yok siyah veya koyu mavi ürünler gördüm hoştular. Sadece şarkı dinlemek için kullanılır sokakta yürürken veya ev kullanımı ama dediğim gibi 1 adet kulak üstü 1 adet kulak içi alıcam kablosuz ürünler tercihimdir

bunu alıp 100 200 liraya da kablosuz bi ürün bulabilir miyiz acaba nasıl bir tercih olur

148 TL'ye kulak içi kablosuz QCY T5 alabilirsin. Kulak üstü kulaklık olarak Anker Soundcore Life Q10 öneririm ama bir tık büyük. Küçük kulaküstü kulaklıklar kulağı ağrıtıyor bunu göz önünde bulundurman lazım.

148 TL'ye kulak içi kablosuz QCY T5 alabilirsin. Kulak üstü kulaklık olarak Anker Soundcore Life Q10 öneririm ama bir tık büyük. Küçük kulaküstü kulaklıklar kulağı ağrıtıyor bunu göz önünde bulundurman lazım.

aslında f/p ürünü yerine daha şık olabilecek bi şey istiyorum sade yukarıda attığım modeller gibi olursa sevinirim

oyuncu kulaklığı olarak kullanılmayacak zaten patlaştıklarım gibi daha çok multimedya amaçlı

oyuncu kulaklığı olarak kullanılmayacak zaten patlaştıklarım gibi daha çok multimedya amaçlı

Bende ona göre tavsiye verdim o dediğin kulaklıkları ilk hafta kullanıyorsun daha sonra bir köşeye koyup başkasına hediye edeceğin günü bekliyorsun. Bir saat kullanımda en az yarım saat kulağına dokunamıyorsun. Tabi herkes de aynı sorun ortaya çıkmaz ama denemeden de alınmaz.

Bende ona göre tavsiye verdim o dediğin kulaklıkları ilk hafta kullanıyorsun daha sonra bir köşeye koyup başkasına hediye edeceğin günü bekliyorsun. Bir saat kullanımda en az yarım saat kulağına dokunamıyorsun. Tabi herkes de aynı sorun ortaya çıkmaz ama denemeden de alınmaz.
bende 450si vardı çok eskiden almıştım memnun bırakmıştı aslında

Senin linkini attığın kulaklıklar güzel aslında, bence mağazasına gitme şansın varsa test ederek seçmen iyi olur. Ayrıca sahte ürünlere karşı dikkatli olmanı öneririm.

Burası sahte ürün satmaz dediğin yerde bile sahte ürün olabiliyor.

tamamdır teşekkür ederim ben son haliyle yazarım buraya isteyen arkadaşlar ihtiyacı olanlar faydalansın

QCY T5 yanlış hatırlamıyorsam dışarıda fazla ses vermeyen kulaklık. Otobüste falan giderken sesi fullersin :)
aslında ben kendim için alıyor olsam pek düşünmezdim ama hediye olucak yani gösterişli olmasıda biraz önemliydi ama kulak içi için çok da önemli değil biri marka diğeri kalite olsun

Geri