MSI H410M PRO-VH Anakartim İçin WiFi Kart Arıyorum

PC Puan
8
Merhaba

Youtube kanalınızda bu anakart tanıtımını izledim. Bu anakartta buluna wireless kart yuvası var. Buraya laptoplar için olan kartı aldiğimda sanırım anten takmam gerekecek. Bu donanım için bana tavsiyeniz nedir. Kart kablo ve anteni nasil temin edebilirim. Ayrıca model verebilir misiniz.

Teşekkürler.

Aramıza hoş geldim abicim. Alman gereken ürün alttaki. En güncel standartlar mevcut. Fiyatı 140 TL + 20 lira civarında da vergi çıkar.

Başka yerden alacaksan senin portun Key E bu porta göre WiFi kart alman lazım. Ayrıca anten almanda şart.

Hoş bulduk. Teşekkür ederim.
Peki şöyle diyelim o zaman i3 10100f almayı düşünüyorum yarın nasipse. Ben bu anakartı weriless sisteminden dolayi tercih edecektim ama maliyetli oluyor. En uygun asus gigabyte veya msi anakart wireless ve wireless siz ne onerirsiniz

Şuan sorgulattığımda en ucuz WiFi dahili anakart alttaki, sıfır alacaksanız. Yanına da 925 liraya Ryzen 5 1600 AF alabilirsiniz.

Bu anakarttaki WiFi kartı eski teknolojiyi içeriyor. Alttaki ürün en güncel teknoloji içeriyor. İyi bir WiFi kalitesi istiyorsan maalesef biraz keseni açman gerekiyor.

USB WiFi kartda kullanabilirsin, istersen beğendim ürünleri de listeleyebilirim.

Ben TP-Link Archer T2U Plus AC 600 kullanıyorum tavsiye ederim.

İki oda uzakta modem ama sorunsuz kullanabiliyorum. Kasanın ön tarafında takılı.

Ryzen 3 3100 ile i3 10100f arasında kaldım sonra i3 de karar kilinca bu anakarti alayim dedim ama ekstra masraf cikacak gibi. Ben daha dusuk maliyetli olur saniyordum. Hoş bu ayar bütün anakartlar birbirine cok yakin ozellikte. Ekstralari yok. Birine karar kılacağım artık yarına kadar..

Geri