Monitör önerileri

Taha

Er
PC Puan
8
Monitörüm var ama küçük hangi marka yada hangi özellikli monitör almalıyım ❤️

900 liraya bulunan Acer Nitro VG240Ybmiix şuan fiyat performans monitörü. FreeSync, 1ms gecikme, IPS ekran, 75 Hz gibi dolu dolu özellikleri var. Ayrıca bütçeni belirtirsen daha yardımcı oluruz.

900 liraya bulunan Acer Nitro VG240Ybmiix şuan fiyat performans monitörü. FreeSync, 1ms gecikme, IPS ekran, 75 Hz, dahili hoparlör falan dolu dolu özellikleri var. Ayrıca bütçeni belirtirsen daha yardımcı oluruz.
evet biliyorum bunu 1000 tl altı bütçen varsa kesinlikle daha fazla düşünmeden bunu almalısın. Yok 2000e kadar yolu var dıyorsan efsane ürünler önerebilirim

evet biliyorum bunu 1000 tl altı bütçen varsa kesinlikle daha fazla düşünmeden bunu almalısın. Yok 2000e kadar yolu var dıyorsan efsane ürünler önerebilirim
Kanka ben düşük bütçeli öneri alabilir miyim, max 700 olsun

Alttaki ürün işini görecektir. Güncel fiyatı 789 TL

Kanka benim şöyle bi sistemim var 2000lira ya kurcam aliexpress falan ucuza gelcek baya, anakartımı konuşmuştuk belki hatırlarsın a320m pro, ryzen 5 1400 aldım, rx560 alcam aliexpressten burdan çıkmazsa :d, 240gb ssd alcam, 8gb 3200mhz ram alcam, şimdi bu sisteme ne yakışır, bütçem var ama olabildiğince ucuza kapatmak istiyorum, monitörü ikinci el almayı da düşündüm, ama böyle bi sistem kurmuşken güzel bi monitör al der misin yoksa 19-21 inç civarı ikinci el veya sıfır ucuza monitör alsam da olur mu?

Eski monitör almanı önermem öncelikle. Bu sisteme tamda uygun monitör tavsiye etmişim. Almışken iyisini al ki yıllar sonra değiştirme ihtiyacın olmasın. Önerdiğim monitörle çok güzel oyun oynarsın + üç, dört kişi yan yana film izlersiniz (TN panellerden yandan görüntü karanlık gözükür).

Eski monitör almanı önermem öncelikle. Bu sisteme tamda uygun monitör tavsiye etmişim. Almışken iyisini al ki yıllar sonra değiştirme ihtiyacın olmasın. Önerdiğim monitörle çok güzel oyun oynarsın + üç, dört kişi yan yana film izlersiniz (TN panellerden yandan görüntü karanlık gözükür).
ıps mi kanka bu?

30 lira daha ekleyip bunu alsam daha mantıklı değil mi? ben inç e bakıyorum gerçi ms daha önemlidir belki bilmiyorum tam ondan soruyorum.

Ben alttaki ürünü alacaktım 780 liraya son anda vazgeçmiştim. İndirim olursa kaçırılmayacaklar listemde şuan.

ben öğrenciyim malum param yok düşük fiyatlı düşük bütceli monitor lazım

Geri