Led Rgb Aydınlatma

Arlen

Yüzbaşı
PC Puan
44
Kasa içi değilde daha çok ortam ve masa için aydınlatmaya ihtiyacım var. Led rgb ne olursa fark etmez ama renkleri ayarlayabilmem ve portafif olması(başka eve geçtiğimde taşımam gerekebilir) benim için önemli olan özellikler. Bütçe konusunda çok sıkıntım yok ama elimdeki parayı daha çok ekran kartı için harcamak istiyorum abartılı fantezi ürünleri olmazsa sevinirim :)

Alttaki gibi sese duyarlı led şerit sistemi alabilirsin. Oyunda aksiyon sahnelerinde falan efsane olur :love:

Buda efsane olmuş ?

nekadar güzel bir özellik olsa bile bu özelliği pek kullancağımı sanmıyorum fazladan harcamaya gerek yok bence. Odada hoş bi ortam yaratmasını istiyorum gerek yatarken gerek oyun oynarken gerek başka şeyler için rengini kendim seçsem işimi görür. Özellik olarak kendi kendine değişeceği modları olsa aynı bu ürün gibi iyi olabilir ama ses duyarlılığı bi tık fazla geldi bana.

Bu arada dizaynı aynı 2. videodaki gibi yapıcam ve ne yalan söyliyim 2. video çok hoşuma gitti ses ile değilde kumadadan ayarlayabilsem bu renk olaylarını veya pc ye bağlayıp ordan ayarlayabilsem çok güzel olur.

Kumanda ile tek renk ayarlanıyor zaten illa sese duyarlı modu kullanmak zorunda değilsin, tek renk seçip öyle bırakabilirsin. Veya sürekli değişen renkler gibi modları mevcut oluyor bu sistemlerin. Led ışıkların boyutuna göre fiyatları 100 ila bir odanın tavanını komple kaplamak için 400 lira arası tutabiliyor.

anladım ozaman mantıklı bu ürünlerden almak odanın çevresini ölçüp belirteyim güzel bi ürün bulalım siparişi verellim

Oda 12.80
13 metre almak yeterli olucaktir sanirim şimdi ürün bulmak ve sepete atmak kaldi

Aaa ama ben şunu unuttum evet oda 13 metre çevresi ama asma tavan var ona göre asicam sanirim. Yanı asma tavanın çevresini ölçmem gerek ona göre takicaz sanirim

sanırım bu ürünü sipariş ediyorum zaten heryerde aynısı satılıyor sadece satan kişiler farklı sese duyarlı değil ama tam işimi görecek şekilde. Ve tavana15 metre almak çok mantıksız geldi zadece masa arkasına kullansam gayet yeterli olacağını düşünüyorum

birde şöyle bir inceleme videosu var

Geri