İnternet Önerisi

PC Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

🔥 Kingston A400 240 GB SSD Çekilişi (Son 14 Gün) 🔥

⭐ Steam Cüzdan Kodu Çekilişi (Son 11 Gün) ⭐

Gondor

Er
PC Puan
3
Süperonline kullanıyorum ama 5Mpbs hız alıyorum kesinlikle değiştireceğim. Türknet 35 sağlıyor Türktelekom 10.
Sizce Türknet almalı mıyım ?

cgrers

Orgeneral
Yönetici
This Is Patron
PC Puan
1,726,320
Bugüne kadar TTnet ve TürkNet kullandım şimdi net bir şekilde TürkNet çok iyi diyebiliyorum ama senin konumunda durum nedir orası soru işareti. TürkNet sana 35 hizmet verebiliyoruz diyorsa mutlaka denemeni öneririm zaten kontrat yok, birde alttaki konudaki indirim kodunu kullan ilk ayı zamanında ödedikten sonra ikinci ay ücret ödemezsin.

Furquan

Er
PC Puan
9
Ben de zamanında TürkNet tercih edecektim fakat etrafımdan duyduğum kadarıyla bir arıza, kesilme vs. durumlarında türknetin ekip göndermesi gerektiğinden fazla sürebiliyormuş. Ben de bu sebeple kendilerinin yarıştığı KabloNet hizmetini tercih ettim. Fakat TürkNet taahütsüz olduğu için gerçekten karlı bir hizmet sunuyor. Seçim senin :)

cgrers

Orgeneral
Yönetici
This Is Patron
PC Puan
1,726,320
Ben de zamanında TürkNet tercih edecektim fakat etrafımdan duyduğum kadarıyla bir arıza, kesilme vs. durumlarında türknetin ekip göndermesi gerektiğinden fazla sürebiliyormuş. Ben de bu sebeple kendilerinin yarıştığı KabloNet hizmetini tercih ettim. Fakat TürkNet taahütsüz olduğu için gerçekten karlı bir hizmet sunuyor. Seçim senin :)

KabloNet başarılı internet hizmeti sunuyor yalnız her yerde bulunmuyor. En güzeli komşuların fikirlerini almak.

Gondor

Er
PC Puan
3
KabloNet başarılı internet hizmeti sunuyor yalnız her yerde bulunmuyor. En güzeli komşuların fikirlerini almak.
Burada yok mesela.
Kesinlikle TürkNet denemelisiniz :)
Bir arkadaş aldı bir ay oldu hala kurulumu gerçekleşmedi şimdi bir kararsız kaldım.
Pek alternatifim yok.