HP Pavilion Gaming Notebook 15 RTX 3050 Alınır mı?

TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
PC Puan
96

HP Pavilion Gaming Notebook 15-ec2021nt, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB RAM, GeForce RTX 3050 (4GB), 512 GB SSD, 15.6'' FHD 144 Hz IPS, Freedos, 434L6EA
Alınır mı Daha önce HP kullanan oldu mu?

elimde 1650 olanı var bi tane sadece iş için kullanıyorum hiç sorun yaşamadım gayet de memnunum oyun oynayacaksan 3050 zaten seni memnun edecektir fiyatı iyiymiş değerlendirebilirsin

elimde 1650 olanı var bi tane sadece iş için kullanıyorum hiç sorun yaşamadım gayet de memnunum oyun oynayacaksan 3050 zaten seni memnun edecektir fiyatı iyiymiş değerlendirebilirsin
Teşekkürler Ram 4x2 tek sorunu o ilerde yükseltme yapılırsa direkt 16 gb ram alınması gerekiyor ama şuan en uygun fiyat bu.

Galiba bu modelde ki ekran kartı tam güçlü değil. Max Performance olan bir cihaz bulmanı öneririm. Monster notebook alabilirsin. Ücretsiz bakım hizmeti falan albenisini arttırıyor.

Üstteki ürünün fiyatı bence bu ara biraz daha düşebilir 👆

Ek olarak RTX 3050 modeli de var, bütçeni aşıyorsa, ama almışken bunu almanı öneririm.

Galiba bu modelde ki ekran kartı tam güçlü değil. Max Performance olan bir cihaz bulmanı öneririm. Monster notebook alabilirsin. Ücretsiz bakım hizmeti falan albenisini arttırıyor.

Üstteki ürünün fiyatı bence bu ara biraz daha düşebilir 👆

Ek olarak RTX 3050 modeli de var, bütçeni aşıyorsa, ama almışken bunu almanı öneririm.
Evet ekran kartı max performance değil.Bütcem maks 10.000 bin ilerleyen günlerde indirim gelir mi bilmiyorum dolar da hiç belli olmuyor ama bende bekleyeyim diyorum biraz daha ama fiyatlar daha da artarsa hiç alamam.

Son düzenleme:
Evet ekran kartı max performance değil.Bütcem maks 10.000 bin ilerleyen günlerde indirim gelir mi bilmiyorum dolar da hiç belli olmuyor ama bende bekleyeyim diyorum biraz daha ama fiyatlar daha da artarsa hiç alamam.
Bu 15 gün içinde aldın aldın. Sonra dediğin gibi olacak.

Bence bu marka bu modeli 11 kasım gününe saklıyor.

Geri