God of War, PC'ye geliyor olabilir.


PC Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

🔥 Kingston A400 240 GB SSD Çekilişi (Son 14 Gün) 🔥

⭐ Steam Cüzdan Kodu Çekilişi (Son 11 Gün) ⭐


TR_AeternaVictrix

Astsubay Başçavuş
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
475
PC Puan
40
Yaş
21

God of War ve daha birçok oyunun, Nvidia'nın veri tabanında isimleri geçiyor.​

Ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre, PC'ye gelecek olan yeni PlayStation Özel oyunu, Santa Monica Studios'un 2018'de yayınladığı God of War olacak.

İlk olarak Reddit'te ortaya çıkan sızıntıya göre, bir yazılım geliştiricisi olan Ighor July, kısa süre önce Nvidia'nın GeForce Now veri tabanında bir veri madenciliği gerçekleştirdi ve PC'ye gelecek olan PlayStation Özel oyunlarını sızdırdı. Nvidia GeForce Now veri tabanında bulunan oyunların, Epic Games Store ve Steam gibi platformlara çıkması bekleniyor.

Sızıntılar God of War'un, bulut oyun hizmetinde yayınlanabilen bu sürümün Steam'de yayınlanacağını ortaya koyuyor.1631639246028.png


Sızıntılar ayrıca God of War'un yanı sıra birçok oyunun bulut sistemine geleceğini ortaya koydu. Bu oyunlar arasında uzun süredir söylentileri dolaşan Grand Theft Auto Remastered üçlemesi, Bluepoint'in geliştirdiği Demon Souls Remake ve Housemarque'ın geliştirdiği Returnal gibi PlayStation'a özel oyunlar da bulunuyor. Ancak bu sızıntıların doğru olup olmadıkları henüz bilinmiyor.
1631639344217.png


İlk olarak PS4'te yayınlanan ve daha sonradan PC'ye taşınan oyunlar arasında Guerilla Games'in geliştirdiği Horizon Zero Dawn ve Bend Studio'nun geliştirdiği Days Gone bulunuyor. Ayrıca, Naughty Dog'un macera oyunu Uncharted IV: A Thief's End and Uncharted: The Lost Legacy, "Legacy of Thieves Collection" olarak PC için yeniden düzenleniyor.

KAYNAK=https://www.google.com/amp/s/tr.ign...5/news/god-of-war-pcye-geliyor-olabilir?amp=1
 Üst