GALAX GTX 1650 Super EX Ekran Kartı Alınır Mı?


cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
2,349
PC Puan
1,354,237
Konum
Çorlu
Marka takıntılı birisi olarak uygun fiyatına dayanamayıp 10 gün önce GALAX GTX 1650 Super EX ekran kartını satın almıştım. Normalde ben 100 lira fazla olsun bilindik marka olsun diyenlerdenim. Merak edenler için söyleyeyim aldığımda fiyatı 1367 liraydı.Soğutma Performansı Nasıl?

Saatlerce GTA 5 oynadım ve 75 derecelerde gezdi kart. Her hangi bir FPS sınırlaması falan yapmadım. GeForce Experience GTA 5 için önerdiği grafik ayarlarında oynuyorum. Kasam DeepCool Smarter, hava akışı pek iyi değil. Ayrıca kasamın ön ve egzoz fanları da düşük hızda çalışıyor.


Kart Sessiz Çalışıyor Mu?

Öncelikle fan stop özelliği yok. Boştayken kulağınızı dibine bile soksanız sesi çıkmıyor. Oyun oynarken fan sesini duyuyorsunuz yalnız kesinlikle rahatsız edici bir gürültü çıkarmıyor. Daha iyi hava akışı olan kasada daha serin çalışacağı için dolayısıyla fanda daha düşük devirde dönecektir. En önemli konu Coil Whine sorunu yok.


GALAX GTX 1650 Super EX Alınır Mı?

10 gün bir şey söylemek için erken ama fiyatını göz önüne alınca iyi ki almışım dedim. Şuan 1450 lira bandında satıldığını görmekteyim, bu fiyattan almaktansa üstüne biraz daha koyar fan stop özelliği olan bir kart almayı tercih ederdim. Sonuçta fan döndükçe ömrü azalıyor. Hazır bir sistem alacaksanız içerisinde de bu kart varsa bence şüpheye kapılmayın, kart görevini yapıyor (y)


Bu kart ile ilgili sorularınızı alttan sorabilirsiniz konuyu takipteyim ?
 

Geri
Üst