Fiyat Performans Kasa Tavsiyeleri (Ağustos 2020)

cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
PC Puan
1,354,233
Merhaba arkadaşlar, bugünlerde karşıma çıkan en güzel fiyat performans kasaları sizler için derledim. Bulduğum en uygun ve kargo dahil fiyatları ekledim.

Aerocool Aero One Frost - 449 TL - TIKLA

aerocool-aero-one-frost-kasa-alinir-mi.jpg

Şuan kullandığım kasa bu arkadaşlar. Öncelikle malzeme kaliteli çok iyi. Fanlar sabit renkli yalnız görselliği çok güzel, fanların ışıkları göbeğinde olduğundan gözleri almıyor. Fanlarında molex dışında 3 pin girişlerde bulunuyor, bu sayede fan hub alıp hızını kontrol edebilir veya anakartınızda yeterli fan girişi varsa oraya takabilirsiniz. Cam kapağının vidaları arkada, vidaları söktükten sonra cam düşme tehlikesi yok, ayrıca bu şekilde çok şık duruyor. Arka kapağın altında yeterli kablo saklama boşluğu var, kablo saklamak için uğraş gerektirmenize gerek yok. Bu kasanın içine çok güçlü ısınan sistem parçalarını ekleyebilirsiniz, hava akışı konusunda çok başarılı. Çift USB 3.0 olması da bence büyük artısı. Güç kaynağının olduğu kısım kesik olsaydı tam olacaktı :)

Dark X-FORCE - 328 TL - TIKLA

dark-x-force-kasa-alinir-mi.jpg

Adreslenebilir önünde boydan boya şerit led'i ve adreslenebilir egzoz fanıyla oldukça şık duruyor. Ayrıca önünde iki adet ışıksız fan bulunuyor. Ön tarafının bir kısmı mesh olduğundan hava alma konusunda sıkıntı yaşatmayacaktır.

GameBooster GB-L06B - 367 TL - TIKLA

gamebooster-gb-l06b-kasa-alinir-mi.jpg

Uzaktan kumandası ile fan hızını, adreslenebilir aydınlatmasını, ve aydınlatma hızını değiştirebileceğiniz 4 fan ile satılan bu kasa bence fiyatına göre oldukça iyi şeyler sunuyor bizlere. Almadan önce iyice araştırmanızı istiyorum. Ayrıca ön tarafı mesh olması da bu listeye girmesinde etkili oldu. Son olarak bu kasanın inceleme videolarını izledim, kapak pencere şeklinde açılıyor ama resimlerde 4 vidalı gözüküyor. Eğer size pencereli olarak açılan cam kapak gelecekse işte o zaman rakipsiz fiyat performans kasası olmaya aday olur. Ek olarak bu fiyata üst düzey kalite beklememek lazım (y)

bende bu kasa vardı 600w elite v3 güç kaynağı ile birlikte geliyor çok cafcaflı bi kasa değil ama sade sevenler için hoş diyebilirim. Hava akışı zaten mükemmel egzoz fanı tek başına yeterli oluyor. Ben tavsiye ederim görüşlerinizi de yazabilirsiniz :)
Bende ikinci el COOLER MASTER MasterBox Lite 5 aldım çok memnunum ama bana yaşlı işi gibi geliyor artık bunu satıp Sharkoon REV200 RGB alıcam :)

Geri