Epic store ve steam ücretsiz oyunlar

fatihy59

Onbaşı
PC Puan
28
Epic store tarafından gta V ten sonra hangi oyunları ücretsiz yapılmasını isterdiniz. Ve Steam karşı cevap verir mi?

GTA 4 ve CONTROL istiyorum :)

Steam ve kampanyalarından açıkçası ben çok memnunum. Steam'a rakip olmak kolay değil ayrıca.

GTA 4 ve CONTROL istiyorum :)

Steam ve kampanyalarından açıkçası ben çok memnunum. Steam'a rakip olmak kolay değil ayrıca.
Gta4 teki Multi Gta5 ten kat ve kat daha iyiydi GTA5 i indirdikten sonra soğudum hack çok fazla var

sonraki ücretsiz oyunlar
Civilization 6 -21 mayıs
Borderlands handsome collection -28 mayıs
ARK Survival Evolved -4 haziran

istihbarat böyle :)

Steam atağa geçmeli ?
Steam zaten fazlasıyla önde, Epic Games in yaptığı bu tarz kampanyalar şu anlık Steami pek etkilemiyor Steam ile karşılaştırılamayacak seviyedeler şu anda. Ayrıca Epic Gamesden arkadaş ekleme sekmesine bakmanızı tavsiye ediyorum. Epic Games bile Steamin üstünlüğünü kabul etmiş durumda

Steam zaten fazlasıyla önde, Epic Games in yaptığı bu tarz kampanyalar şu anlık Steami pek etkilemiyor Steam ile karşılaştırılamayacak seviyedeler şu anda. Ayrıca Epic Gamesden arkadaş ekleme sekmesine bakmanızı tavsiye ediyorum. Epic Games bile Steamin üstünlüğünü kabul etmiş durumda
Steamın karşılık vermesi bizim işimize gelir demek istemiştim. Ki steam zaten platform olarak önde

Geri