En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı

cagriji

Orgeneral
Yönetici
Kurucu
PC Puan
1,354,236
İnternete bağlanabilen her cihaz hack tehlikesiyle karşı karşıyadır. Özellikle son günlerde artan fidye saldırıları bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası olmakta. Fidye saldırılarından bilgisayarınızı ücretsiz antivirüs programlarıyla engellemek mümkün. Bugün size benim premium sürümünü kullandığım markanın ücretsiz paketini tanıtacağım.

Avast Free Antivürüs
👉İndirmek İçin Tıkla 👈

en-iyi-ucretsiz-antivirus-programi-hangisi.png

Programı Özellikleri

Programı kurduktan sonra en önemli ihtiyacınız olan şantaj yani fidye yazılımlarına karşı bilgisayarınızı koruma altına alıyorsunuz. Zaten bu programı yükleme amacımızda bu :)

Program bilgisayara neredeyse hiç yük bindirmiyor, bu sayede donanımı çok güçlü olmayan bilgisayarlarınızda da programı sorunsuz kullanabilirsiniz (y)

Film izlerken ansızın saçma sapan pencereler açılır, bu benim en nefret ettiğim şeylerden birisidir. Neyse ki ücretsiz sürüm sizi bu dertten de kurtarıyor.

Yüklemesi ve kullanması oldukça kolay, arayüz başarılı.

Bilgisayarınıza yüklenebilecek virüslerden koruma.

Bilgisayarınıza yüklenebilecek zararlı yazılımlardan koruma.

👉İndirmek İçin Tıkla 👈

Ücretli Sürümler Neler Sunuyor?

Üstteki özellikleri okuduğunuzda daha ne olsun dediğinizi duyar gibiyim :) Ama şimdi alta yazacaklarımdan sonra aslında ücretsiz sürümün sizi tam anlamıyla koruyamayacağını öğreneceksiniz.

Öncelikle ücretli bir sürüme geçerseniz sahte web sitelerinden de korunuyor olacaksınız. Örneğin bankanızın internet sitesi yerine sahte bir siteye girerseniz uyarılacaksınız.

Ücretsiz sürümde fidye yazılımlarından kurtulabilirsiniz ama işini bilen bir hacker siz farkında olmadan bilgisayarınıza erişebilir. Ücretli sürüm bilgisayarınızın güvenliğini üst seviyeye çıkartır. Yani bu özellikle bilgisayarınıza uzaktan erişim kesilir. Fidye yazılımları genellikle bilgisayarınıza kurduğunuz ne olduğu belli olmayan programlar yüzünden ortaya çıkar ve dosyalarınız şifrelenir. Kısacası Fidye saldırısıyla, uzaktan bilgisayarınıza bağlanma bambaşka iki sorundur.

En büyük şantaj yöntemlerinden birisi olan Webcam izlemeden de korunursunuz. Artık Webcam üstüne bant yapıştırmak zorunda kalmazsınız.

Bir HDD'niz varsa içini ne kadar silseniz de, biçimlendirseniz de bilgileriniz aslında tam olarak silinmez. Ücretli sürümlerde olan güvenli disk temizliği ile eski dosyalarınızı güvenli olarak parçalayabilir ve başka birisine teslim edebilirsiniz.

Bu bir reklam değildir. Beğendiğim bir program olduğu için sizinle paylaştım. Ayrıca ücretsiz sürümün içindeki kendi davet kodunuzu arkadaşlarınıza paylaşıp indirmesini sağlarsanız benim gibi premium sürüme ücretsiz sahip olabilirsiniz :)

ben anlamıyorum, kendime güveniyorum virüs programına ihtiyacım yok diyenler şuan ne yapıyorlar acaba ?

Bende bunu kullanıyorum (y) Önemli bilgilerimi harici diskte ayrı olarak sakladığım için bana yeterde artar bile ?

Geri