Devamının gelmesini istediğiniz filmler, animasyonlar, diziler neler?

PC Para Hediyeleri İçin Tıklayın

Steam Cüzdan Kodu Çekilişi (Son 9 Gün)

PC Para
8
benim ki, TransFormers: Prime. küçükken çok izlerdim hala ara sıra Youtube'dan açıp izlerim, efso bir şey'di şurdan size bi iki görselini atayım (mümkünse sizde kendi favorilerinizin görselini atabilirmisiniz (bu bir soru değildir!!))

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_7d7b680dace8b68bec9dd48954f98...jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_e1d5c037f3bad30a0c818268a06e3...jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_hqdefault.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images1N48MZJU.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images73F2I0M3.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesAJH28OOO.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesBWID188H.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesDXDIB1SM.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesP8SR68BV.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_mqdefaultWRZMTRYF.jpg

Daha bunlar sadece ana karakterin görselleri, 10 resim limiti olmasa diğer karekterlerin'de fotolarını atardım, ama efsanevi bir yapımdı mutlaka izleyin.

Arlen

Kemik Üye
PC Para
12
Ben Vikings hayranıydım en azından bi 10 sezon olmasını izterdim bitmesiyle kendimi bir boşlukta hissetmedim değil :(