Dark Freezer X94RD Alınır Mı?


▶️ GamePower Dark Side Kasa İnceleme ▶️

👉 Ekipmanını Anlat PC Puan Kazan 👈

🔥 Mayıs Ayı Çekilişi Son Gün 31.05.2021 🔥


Karen

Uzman Onbaşı
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
188
PC Puan
27
Yaş
23

Selamlar herkese sizlere Ryzen 5 3600 işlemcimin soğutucusunu tanıtacağım. Almak isteyenlere de güzel bir rehber olur diye düşündüm :)

dark freezer x94rd.jpg


Öncelikle işlemciyi ilk aldığım zamanlarda elimde para kalmamıştı bu yüzden uygun fiyatlı işlemci soğutucu arayışındaydım. Dark Freezer X94RD ürününü almak üzereyken birde insanların fikirlerini sorayım diye başka bir bilgisayar forumunda konu açtım ve çoğunluğu alma dedi. Stok soğutucu soğutuyorsa bu ürün hayli hayli soğutur deyip aldım. Kurulumu yapamadım biraz zorlamam gerekiyormuş tedirgin olmuştum, bilgisayarcıya kasayla götürüp taktırmıştım :) O gün taktırttıktan sonra eve gelip fan hızı ayarlarını yaptım en sessiz olacak şekilde ve stres testinde en fazla 70 dereceyi, oyunlar ise 60 dereceyi görüm en fazla.

Felaket tellalları yüzünden 160 liralık ürün yerine 400 liralık soğutucu alacaktım az kalsın. Onlar büyük ihtimal OC yapacağımı falan düşündüler o yüzden alma dediler. Bu ürünün fan devrini arttırıp üstüne birde daha kaliteli termal macun sürerseniz sıcaklıkları çok daha düşürebilirsiniz. Fanlar çok sessiz, küçük olmalarına rağmen.


Artılar

Uygun fiyat
Başarılı soğutma
Sessiz çalışma
Ufak boyut
Led aydınlatma


Eksileri

Kurulumu zor
Termal macun çok leke bırakıyor (Anakarta değdirmeyin benim gibi)


 

TR_AeternaVictrix

Astsubay Kıdemli Çavuş
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
333
PC Puan
63
Yaş
21
Eline sağlık güzel inceleme alacak olanlara yardımcı olacaktır.
 
Benzer konular

Üst