Cyberpunk 2077 Sizce Nasıl

Cyberpunk 2077 Sizce Nasıl Olmuş

• Mükemmel

Oy: 0 0.0%
  • İyi

• İdare Eder

Oy: 1 16.7%
  • Beklentilerimi Karşılamadı Çokta Kötü Değil Ama

Oy: 3 50.0%
  • Çok Kötü

• Oynayamadım

Oy: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
PC Puan
96
10 Aralık'ta satışa sunulan ve oyun konsolları ile birlikte PC üzerinden de oynanabilen Cyberpunk 2077, büyük bir beklentiyle geldi. Oyuncular, The Witcher 3'ün başarısının ardından yapımcı şirket olan CD Projekt'in 'çok iyi' bir oyun çıkaracağını umuyordu. Ancak beklentiler tersine çıktı.
Ben dahil birçok oyuncu oyunu beğenmemiş. The witcher 3 havası bu oyunda yoktu.
Sizce oyun nasıldı?

Güzel oyunda, optimizasyon sorunları ve yapay zeka problemi yüzünden insanların eleştirisini alıyor.

Güzel oyunda, optimizasyon sorunları ve yapay zeka problemi yüzünden insanların eleştirisini alıyor.
Benim pc çokta iyi olmadığından Geforce Now da oynadığım için çokta optimasyon sorunu görmedim.Ama yapay zeka sorunları var. Ama düzelmeyecek sorunlarda değil umarım düzelir. Zaten The witcher 3 de biraz sorunluydu ilk zamanlarında.

Çok pahalı ya 60 lira indirim kuponu var ama gene pahalı. Bir oyuna bu kadar para vermek zor geliyor ucuzlarsa alırım belki :confused:

Red Dead Redemption 2'den sonra beni kesmez zaten bu oyun. 150 liraya almıştım bunu ama bu hak ediyor :)

Çok pahalı ya 60 lira indirim kuponu var ama gene pahalı. Bir oyuna bu kadar para vermek zor geliyor ucuzlarsa alırım belki :confused:

Red Dead Redemption 2'den sonra beni kesmez zaten bu oyun. 150 liraya almıştım bunu ama bu hak ediyor :)
Ben 10 tl ye hesap aldım 2 haftadır oynuyorum geforce nowdan

10 Aralık'ta satışa sunulan ve oyun konsolları ile birlikte PC üzerinden de oynanabilen Cyberpunk 2077, büyük bir beklentiyle geldi. Oyuncular, The Witcher 3'ün başarısının ardından yapımcı şirket olan CD Projekt'in 'çok iyi' bir oyun çıkaracağını umuyordu. Ancak beklentiler tersine çıktı.
Ben dahil birçok oyuncu oyunu beğenmemiş. The witcher 3 havası bu oyunda yoktu.
Sizce oyun nasıldı?
çok iyi değil çok kötüde değil aksiyonu beğendiim

Geri