Cyberpunk 2077 Sizce Nasıl

⭐ Steam Cüzdan Kodu Çekilişi (Son 15 Gün) ⭐

Cyberpunk 2077 Sizce Nasıl Olmuş

• Mükemmel

Oy: 0 0.0%
  • İyi

• İdare Eder

Oy: 1 16.7%
  • Beklentilerimi Karşılamadı Çokta Kötü Değil Ama

Oy: 3 50.0%
  • Çok Kötü

• Oynayamadım

Oy: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bargs

Üye
PC Puan
52
10 Aralık'ta satışa sunulan ve oyun konsolları ile birlikte PC üzerinden de oynanabilen Cyberpunk 2077, büyük bir beklentiyle geldi. Oyuncular, The Witcher 3'ün başarısının ardından yapımcı şirket olan CD Projekt'in 'çok iyi' bir oyun çıkaracağını umuyordu. Ancak beklentiler tersine çıktı.
Ben dahil birçok oyuncu oyunu beğenmemiş. The witcher 3 havası bu oyunda yoktu.
Sizce oyun nasıldı?

cgrers

Yönetici
This Is Patron
PC Puan
1,725,432
Güzel oyunda, optimizasyon sorunları ve yapay zeka problemi yüzünden insanların eleştirisini alıyor.

Bargs

Üye
PC Puan
52
Güzel oyunda, optimizasyon sorunları ve yapay zeka problemi yüzünden insanların eleştirisini alıyor.
Benim pc çokta iyi olmadığından Geforce Now da oynadığım için çokta optimasyon sorunu görmedim.Ama yapay zeka sorunları var. Ama düzelmeyecek sorunlarda değil umarım düzelir. Zaten The witcher 3 de biraz sorunluydu ilk zamanlarında.

cgrers

Yönetici
This Is Patron
PC Puan
1,725,432
Oyunu boşuna ertelemediler, oyuncular istedi bir an önce çıksın diye :)

CemTurk

Üye
PC Puan
36
Çok pahalı ya 60 lira indirim kuponu var ama gene pahalı. Bir oyuna bu kadar para vermek zor geliyor ucuzlarsa alırım belki :confused:

Red Dead Redemption 2'den sonra beni kesmez zaten bu oyun. 150 liraya almıştım bunu ama bu hak ediyor :)

Bargs

Üye
PC Puan
52
Çok pahalı ya 60 lira indirim kuponu var ama gene pahalı. Bir oyuna bu kadar para vermek zor geliyor ucuzlarsa alırım belki :confused:

Red Dead Redemption 2'den sonra beni kesmez zaten bu oyun. 150 liraya almıştım bunu ama bu hak ediyor :)
Ben 10 tl ye hesap aldım 2 haftadır oynuyorum geforce nowdan

Bargs

Üye
PC Puan
52
Geforce Now aldın mı oyunu da almak gerekmiyor mu?
10 tlye oyunu aldım geforce nowa 1 saatlik bedava geforce now (free) olan seçenekten griyorum da 270 tlye 6 aylık geforcenow da var ama onu almadım.Arada sıra beklemen gerekiyor ama free üyelikte

PC Puan
3
Ortalık karıştı bu oyun yüzünden her yerde görüyorum bu aralar fakat benim ilgimi hiç çekmedi. Üstelik 50 liralık da değil 250 liralık oyun o kadar para verilmez.

Tesla

Üye
PC Puan
31
10 Aralık'ta satışa sunulan ve oyun konsolları ile birlikte PC üzerinden de oynanabilen Cyberpunk 2077, büyük bir beklentiyle geldi. Oyuncular, The Witcher 3'ün başarısının ardından yapımcı şirket olan CD Projekt'in 'çok iyi' bir oyun çıkaracağını umuyordu. Ancak beklentiler tersine çıktı.
Ben dahil birçok oyuncu oyunu beğenmemiş. The witcher 3 havası bu oyunda yoktu.
Sizce oyun nasıldı?
çok iyi değil çok kötüde değil aksiyonu beğendiim