Bu Monitör Alınır Mı?

eypcny

Er
PC Puan
10
Şu monitörü almayı düşünüyorum, fiyatı baya uygun geldi, bi sorun yaşar mıyım, yorum alabilirsem sevinirim.

Üzerine 100 lira daha koyup başka bir monitör bakmanı öneririm. Alttaki ürün 800 lira şuan, çok fazla sattı. Ayrıca bu fiyat bandında çok alternatif var.

Alttaki ürünü tercih edebilirsin şuan 729 TL

Üzerine 100 lira daha koyup başka bir monitör bakmanı öneririm. Alttaki ürün 800 lira şuan, çok fazla sattı. Ayrıca bu fiyat bandında çok alternatif var.

Alttaki ürünü tercih edebilirsin şuan 729 TL

kanka 24 inc olsun istiyorum da bütçem de 700 civarı, lg güzel ama 22 inç, bide benim ilk attığımda 75hz 5ms lg de aynı, farkları ne ki ?

kanka 24 inc olsun istiyorum da bütçem de 700 civarı, lg güzel ama 22 inç, bide benim ilk attığımda 75hz 5ms lg de aynı, farkları ne ki ?

Marka, kalite, güvenirlik. Değerler aynı diye aynı ürünler değil. Yarın öbür gün ölü piksel sayabilirsin. Belki tam tersi de olabilir, elektronik işi şans işi :)

İlk attığım ürün bence tam senlik ürün (y)

Şu monitörü almayı düşünüyorum, fiyatı baya uygun geldi, bi sorun yaşar mıyım, yorum alabilirsem sevinirim.
Birazdaha biriktirip 144hz al bence mesela james donkey var aratırsan çıkar 1200 tl veya incehesap cuma günleri 9 da indirime giriyor bazı parçalar eğer orda monitör indirime girerse baya ucuz oluyor

Geri