Blueedge sitesi sayesinde windows 11’i test etmek.


🎁 E6S Bluetooth Kulaklık Çekilişi (Son Gün) 🎁


TR_AeternaVictrix

Astsubay Kıdemli Başçavuş
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
518
PC Puan
32
Yaş
21
Microsoft’un Windows 11’i piyasaya sürmesinin üzerinden bir aya yakın süre geçti. Bu süre içerisinde kullanıcılar dördüncü beta sürüme kadar güncelleme aldı. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi herkesin Windows 11’i deneyimlemesi mümkün değil. Fakat birkaç gün önce geliştirilen Blueedge sitesi, sadece tarayıcı üzerinden bile Windows 11‘i test edip denemenize olanak tanıyor.
Github’daki bir açık kaynak projesi olan Blueedge, kullanıcılara mobilden ve bilgisayar üzerinden Windows’un yeni sürümünü deneyimlemelerini ve test etmelerini sağlıyor. Sadece geliştiricinin internet sitesine giderek hiçbir şey yapmadan yeni Windows’u deneyimleyebilirsiniz.
1629031346573.png
Yalnızca internet sitesi üzerinden test edeceğiniz bu sürüm, aynı Windows 11’in orijinalinde olduğu gibi bir tasarıma sahip. Alt tarafında yenilenmiş görev çubuğu yer alırken, yeni başlat menüsü ve yuvarlak köşeli kullanıcı arayüzü de yine kullanabileceğiniz diğer yenilikler.

Sizler de Windows 11’in simülasyon sürümünü tıklayarak test edebilirsiniz. Ayrıca bu deneyimi tam ekran olarak yaşamak içinde F11 tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Denenmemiştir Yaparken bütün sorumluluklar size aittir.
Haberin Kaynağı=
 

Üst