Blueedge sitesi sayesinde windows 11’i test etmek.


TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
627
Tepkime puanı
96
Yaş
24
Microsoft’un Windows 11’i piyasaya sürmesinin üzerinden bir aya yakın süre geçti. Bu süre içerisinde kullanıcılar dördüncü beta sürüme kadar güncelleme aldı. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi herkesin Windows 11’i deneyimlemesi mümkün değil. Fakat birkaç gün önce geliştirilen Blueedge sitesi, sadece tarayıcı üzerinden bile Windows 11‘i test edip denemenize olanak tanıyor.
Github’daki bir açık kaynak projesi olan Blueedge, kullanıcılara mobilden ve bilgisayar üzerinden Windows’un yeni sürümünü deneyimlemelerini ve test etmelerini sağlıyor. Sadece geliştiricinin internet sitesine giderek hiçbir şey yapmadan yeni Windows’u deneyimleyebilirsiniz.
1629031346573.png

Yalnızca internet sitesi üzerinden test edeceğiniz bu sürüm, aynı Windows 11’in orijinalinde olduğu gibi bir tasarıma sahip. Alt tarafında yenilenmiş görev çubuğu yer alırken, yeni başlat menüsü ve yuvarlak köşeli kullanıcı arayüzü de yine kullanabileceğiniz diğer yenilikler.

Sizler de Windows 11’in simülasyon sürümünü buraya tıklayarak test edebilirsiniz. Ayrıca bu deneyimi tam ekran olarak yaşamak içinde F11 tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Denenmemiştir Yaparken bütün sorumluluklar size aittir.
Haberin Kaynağı=https://shiftdelete.net/windows-11i-yuklemeden-tek-tusla-test-edin
 

Geri
Üst