Bitexen nedir ne değildir ?

Berkant

Astsubay Kıdemli Üstçavuş
PC Puan
31
Bu aralar ortalıkta baya bi dolanıyor yok exen coin veriyoruz bedava para dağıtıyoruz İTÜ ve Devlet onaylı illaki görmüşsünüzdür.
Bu olayın aslı astarını bilen birisi var mı ?

Boğaziçi ve İstanbul Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisi mezunlarının kurduğu sanal para birimi borsası. Bir ara herkese kendi ürettikleri Exen Coin'leri ücretsiz dağıtıyorlardı diye hatırlıyorum. Çok haberlerini gördüm bunların.

Boğaziçi ve İstanbul Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisi mezunlarının kurduğu sanal para birimi borsası. Bir ara herkese kendi ürettikleri Exen Coin'leri ücretsiz dağıtıyorlardı diye hatırlıyorum. Çok haberlerini gördüm bunların.
Dolandırıcı olma ihtimalleri var mı ? çiftlikbank vol2 gibi

Çiftlik bankla uzaktan yakından alakası yok, ama örneğin bitcoin alacaksan Paribu veya BtcTürk borsalarını öneririm.
Normalde yatırım yapma amacım yok fakat bedava para vesaire ilgimi çekti, bu aralar çok reklamlarını gördüm 5 exen 125TL fiyata mı ne denk geliyordu galiba baya değerlenmiş

Kendi sitesinde mi veriyorlar ona dikkat et
Evet kendi siteleri bir kaç sayfada ödemeleri cidden alan kişilerle konuştum "keşke exeni tl ye çevirmeseydim ben çevirdiğimde 50TL ye denk geliyordu" diyenler var

Geri